Burcu Biricik’in olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz


4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi.  Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde Lisans Eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı. 

2007 yılında Maçolar adlı dizideki yan rolüyle televizyon dünyasına ilk adımını attı. Kanal D’de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasında birinci oldu. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl’da, 2012 yılında Ustura Kemal ve Düşman Kardeşler adlı dizilerde rol aldı. 2013 yılında Beni Böyle Sev’de Seda’ya hayat verdi. 2014 yılında ise Kübra Güngör karakterini canlandırdı, Şeref Meselesi’nde ise Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen ve Şükran Ovalı ile başrolleri paylaştı. Kedi Özledi, İnanç Odası, Bana Masal Anlatma, Çok Uzak Fazla Yakın gibi sinema filmlerinde rol aldı. Son olarak Hayat Şarkısı’nda Hülya Cevher karakterine hayat verdi. Bu rol ile birçok defa “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü aldı. Yeni sezonda Ay Yapım’ın bir dizisinde izleyeceğimiz Burcu Biricik’in olası partnerlerini derledim. Öyleyse buyurunuz!

1- İbrahim Çelikkol 

Pars :Narkoterör, MAT, Keskin Bıçak, Karadağlar, İffet, Merhamet, Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat ve Kördüğüm’de rol aldıktan sonra ekranlara Siyah Beyaz Aşk ile döndü İbrahim Çelikkol… Dizideki performansıyla bu aralar çok çok konuşulan bir isim. Belki bi sinema filminde rol alırlar da izleriz ikiliyi… Ne dersiniz?

2- Mehmet Günsür 

Beyaz Gelincik’in Mustafa’sı, Bıçak Sırtı’nın Mehmet’ i, Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Mustafa’sı… Fi-Çi serisinin ise Deniz’i… Aşk Tesadüfleri Sever, Unutursam Fısılda, İstanbul Kırmızısı gibi filmlerde de rol alan Mehmet Günsür, son dönemin en çok konuşulan oyuncularından biri oldu. Başarısı daim olsun! Burcu Biricik’le bir dizide beraber izlesek hiç fena olmaz kendisini, ne dersiniz?

3- Kıvanç Tatlıtuğ 

Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşkı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncuyu son olarak geçtiğimiz sezon Cesur ve Güzel’de izledik. Kıvanç Tatlıtuğ ile Burcu Biricik ‘i aynı projede görmek isteyen kaç kişi var bilemiyorum ama ben onları bir arada görmek isteyenlerdenim. Bakalım, “Belki bir gün!” diyelim.

4- Engin Öztürk

Fatmagül’ün Suçu Ne, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Muhteşem Yüzyıl, Hayat Yolunda, Hatırla Gönül gibi dizilerde izlediğimiz Engin Öztürk son olarak Yüksek Sosyete’de Hazar Ergüçlü ile başrolleri paylaştı. Burcu Biricik ile aynı projede neden görmeyelim ki? Hazır bu kadar uyumlularken 🙂 

5- Mert Fırat 

Çok fazla dizid ve sinema filminde rol aldı. Farklı karakterlere hayat verdi. Tiyatro oyunlarında oynadı, senaryo yazdı. Şu an Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan karakterine hayat vermekte olan Mert Fırat’ı belki bir gün bi projede Burcu Biricik ile de görürüz. Güzel olmaz mı?

BONUS 

Birkan Sokullu

Tabii ki bonus Birkan Sokullu olacak! Çünkü Bay ve Bayan Kıvırcık’ın uyumlarını görmezden gelemem, gelemiyorum, özlüyorum! Hayat Şarkısı’nın HülKer’iydi onlar. Çok tartıştılar, pek didiştiler, birbirlerine çok aşık, bir o kadar da güçlüydüler. Bu uyum bir daha gelmez. Bakar mısınız şu tatlılıklara? Umarım tekrar aynı projede yan yana görürüz, görelim lütfen. Peki siz Burcu Biricik’i kimle görmek istiyorsunuz? 🙂


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı