Furkan Palalı’nın olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

27 Ekim 1986 yılında Konya’da doğdu. Konya Özel Diltaş Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde okudu. Ankara’da aldığı altı aylık yaratıcı drama eğitimi, Tuncay Özinel’den aldığı tiyatro oyunculuğu eğitimi ve Ferdi Merter’den aldığı karakter oyunculuğu eğitimleri de olan Furkan Palalı, Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde yüksek Lisans öğrenimini sürdürmektedir. Ayrıca Konyaspor’un altyapısında yedi yıl boyunca basketbol oynamıştır.

2011 yılında Best Model of Turkey manken yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Aynı yıl içerisinde Best Model of the World’e de katıldı, o yarışmayı da kazandı. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Küçük Sırlar ve Adını Feriha Koydum dizilerinde rol alarak elde etti. Daha sonra Hayat Devam Ediyor’da Giray karakterini, Son Yaz’da ise Arif karakterini canlandırdı. 2013 yılında da Aşk Emek İster’de Demir ile karşımıza çıktı. Asıl çıkışını 2014 yılında Kızılelma’da yakaladı, Murad Altay karakterine hayat verdi. 2015 yılında ise Son Çıkış’ta rol aldı. 2016’da ise ilk sinema filmi olan Somuncu Baba: Aşkın Sırrı’ nda Somuncu Baba’yı canlandırdı. Demet Özdemir ile başrollerini paylaştığı No: 309 adlı diziyle daha fazla seyirci tarafından tanınmaya başladı. Onur Sarıhan karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı yakışıklı oyuncu… Yakın zamanda onu Çukurdere isimli dizide Su Kutlu ile izleyeceğiz. Yine biraz hayal kurdum, bakalım Furkan Palalı’nın olası partnerleri kimlermiş? Buyurun yazıya!

1- Leyla Lydia Tuğutlu

Es-Es, Kirli Beyaz, Karadayı, Kiralık Aşk, Delibal, Tatlı İntikam ve Bu Şehir Arkandan Gelecek’te rol aldı. Leyla Lydia Tuğutlu ile Furkan Palalı’yı bir gün dikkat çekici bir projede birlikte izlemek dileğiyle öyleyse… 

2- Elifcan Ongurlar

Kayıp Şehir, Kara Ekmek, Kiralık Aşk gibi dizilerde izlediğimiz Elifcan Ongurlar’ı şu an Kanal D’de yayınlanan Kızlarım İçin ‘de izlemekteyiz. Yakışan bir ikili, bakalım, bir gün belki 🙂 Güzel olmaz mı?

3- Aslı Enver

Son yılların en başarılı oyuncularından biri olan Aslı Enver, İstanbullu Gelin’de Süreyya karakterine hayat vermekte… Sizce de pek güzel olmazlar mıydı Furkan Palalı ile aynı projede? 

4- Ezgi Eyüboğlu 

Farklı projelerde, farklı karakterlerle izlediğimiz Ezgi Eyüboğlu, şu an Payitaht Abdülhamid ‘de rol almaktadır. İkili pek uyumlu, bakalım izler miyiz bir gün birlikte 🙂 Belki bir romantik komedi filminde?

5- Hazal Kaya 

İkisini kısa bir süre “Son Yaz Balkanlar” adlı dönem dizisinde izlemiştik. Ama uzun süreli bir yolculuk olmadığından dolayı doyamadık diyebiliriz. Bizim Hikaye ile başarısına başarı katan Hazal Kaya ile Furkan Palalı’yı hiç yeniden aynı projede izlemek istediniz mi? Cevabı “Evet!” olanlara hak veriyorum. Dileğimizi dileyelim, yine “Belki bir gün…” diyelim. 

6- Gizem Karaca 

Yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu, bu yaz iki filmde birden rol aldı. Furkan Palalı’yla da birlikte bir gün bir sinema filminde izleriz umarım. 

BONUS 

Demet Özdemir

Evet evet, Demet Özdemir! “Ya ne olacaktı?” dediğinizi duyar gibiyim. No: 309′ ta Lale ve Onur Sarıhan çiftine hayat veren Demet Özdemir ile Furkan Palalı’nın sevenleri malum, oldukça fazla… “Hazır eski partnerler sinema filminde buluşuyorken neden onlar da buluşmasın?” diyoruz. Sayın yetkililer almışsınızdır umarım mesajı… (Belki hiçbiri bu yazıyı okumadı bile:) Evet ümit etmek güzeldir, umut hep vardır, hayaller insanı yaşatır falan… Biz istemeye devam edelim. Peki siz Furkan Palalı’yı hangi güzel oyuncuyla izlemek isterdiniz? 🙂 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.