Beren Saat oynasa güzel olur dediğimiz beş rol!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Televizyonda en son Muhteşem Yüzyıl Kösem’de, sinemada ise Benim Dünyam’da izlediğimiz Beren Saat, uzun süredir ekranlardan uzak. Netflix’in yeni projesi ile ekranlara geri dönmesini merakla bekleyenlerdeniz. Biz de bu aranın çabuk geçmesine yardımcı olmak için güzel oyuncunun yeni projesinde oynamasını istediğimiz karakterleri hayal ettik! Buyurun bakalım!

1- Ünlü bir Ressam

Her eseri olay yaratan, her sergisi tıka basa dolan bir ressam. Biraz yabani, kapıları kapalı, geçmiş yaraları derin, herkesle bağlarını koparmış. Kendisini ummadığı anda bir kaçakçılık hareketi içerisinde buluyor ve olaylar başlıyor. Beren Saat’in yer aldığı iyiyle kötünün aşkını kim izlemez ki?

2- Hayalleri olan bir anne

Eşini çok erken yaşta kaybetmiş, bir erkek bir de kız iki çocuğuyla yapayalnız kalmış hayatta. Evlendikten sonra bıraktığı işine geri dönüyor ve fırtınalar gibi esmeye başlıyor. Bu başarı onu daha da hırslandırırken evlatlarını kaybetme tahlikesi bile geçiriyor. Rakip firmanın sahibine aşık olması da cabası! Onu hırstan gözü dönmüş bir anne olarak izlemek ister miydiniz?

3- Hırslı bir şarkıcı

Sesi güzel, kendisi güzel, adım adım çıkmak istiyor şöhret basamaklarını. Gözü kara ama temkinli, yine de başına gelmedik şey kalmıyor. Dolandırılıyor, karşısına kendisinden faydalanmak isteyenler çıkıyor, bir sürü olay yaşıyor ama hırsı onu hep hedefine yönlendiriyor. Aşkı da buluyor tabii ama sorunsuz mutluluğa ulaşmak kolay değil. Onun bu zorlu yolculuğuna şahit olmak keyifli olmaz mıydı?

4- Ailenin en büyük fedakar kızı

Baba kumarbaz, anne kendisini dedikoduya, komşuluk ilişkilerine vermiş, bizim kızımız ise kardeşlerine kendisini adamış, evin fedakar kızı. Herkes onun eline bakıyor, hem çalışıyor hem de kardeşlerine bakıyor! Aşkı buluyor ama zamanı da imkanı da yok, hep kaçamak bakışlarla yaşıyor. Bu dert deryasında açan bir çiçeği ekranda izlemek nasıl olurdu sizce?

5- Korku filminin sonuna dek yaşayan karakteri

Bir seri katil hikayesi. 10 kişilik bir arkadaş grubu hep beraber uzun sürecek bir tatile çıkıyorlar. Bir dağda mahsur kalıyorlar ve her gün aralarından bir kişi esrarengiz bir şekilde öldürülüyor. Hem yaşam mücadelesi, hem de bu seri katilin korkusuyla her geçen gün daha da büyük bir eziyete dönüşüyor. Bizim karakter sonuna kadar aklıyla ve inancıyla hayatta kalmayı başarıyor. Katilinin kim olduğunu merak edip, korkudan gerim gerim gerilmek istemez miydiniz?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.