Tolga Sarıtaş’ın yaşattığı karakterler…

3 dakikada okuyabilirsiniz


Tolga Sarıtaş, son dönemlerin yıldızı en parlak oyuncularından bir tanesi… Attığı her adımıyla çok konuşuluyor, uçsuz bucaksız hayran kitlesi tarafından çok seviliyor ve başarılı işlere imza atıyor. Peki geçmişten bugüne Tolga Sarıtaş’ta neler değişti, hangi karakterlere hayat verdi? Gel, yakışıklı oyuncunun zaman tüneline doğru bir yolculuğa çıkalım!

Muhteşem Yüzyıl – Şehzade Cihangir

Fotoğraf: Star TV

Bir yıldızlar geçidi misali hayatımızdan geçen Muhteşem Yüzyıl, Tolga Sarıtaş için de oyunculuk kariyerinin en önemli adımlarından biri oldu. Hayat verdiği Şehzade Cihangir karakteriyle gönüllerde taht kurdu ve “Ne güzel oynuyor bu çocuk!” dedirtmeyi başardı.

Benim Adım Gültepe – Murat

Fotoğraf: Kanal D

Ömrü kısa olmasına karşın çok sevilen ve finalinin üzerinden yıllar geçmesine karşın halen hatırlanan Benim Adım Gültepe dizisinde birbirinden başarılı isimlerle çalışma şansı yakalayan Tolga Sarıtaş, kariyeri için güzel bir adım daha atmış oldu. 

Güneşin Kızları – Ali Mertoğlu

Fotoğraf: Kanal D

Ve Tolga Sarıtaş’ın en büyük çıkışı olan, onun uçsuz bucaksız hayran kitlesine ulaşmasını sağlayan ve ekrandaki yerini artık iyiden iyiye sağlamlaştırmasını sağlayan Güneşin Kızları… Ali Mertoğlu karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş, izi silinmeyecek bir performansa ve karaktere imza atarak kendini bir kez daha, bu kez daha büyük kitlelere kanıtlamış oldu.

Büyük Sürgün Kafkasya – Cemil

Fotoğraf: TRT 1

Güneşin Kızları’nda rol aldığı esnada yayına giren TRT’nin mini dizisi Büyük Sürgün Kafkasya’da Cemil karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş, hem güzel bir deneyim yaşamış oldu hem de filmografisine başarılı bir proje daha ekledi. 

Kötü Çocuk – Meriç Tuna

Fotoğraf: TAFF

Tolga Sarıtaş’ın başrolünde yer aldığı ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyan Kötü Çocuk, başarılı oyuncuyu bir başrol olarak beyazperdeyle tanıştırdı.

Söz – Yavuz Karasu

Fotoğraf: Star TV

Ve şimdilerin reyting rekortmeni dizisi Söz’ün Yavuz Karasu’su olarak ekranlarda boy gösteren Tolga Sarıtaş, bu projesiyle birlikte ekranların vazgeçilmez jönlerinden olacağını bir kez daha kanıtladı ve kitlesini farklı bir yönde genişletmeyi başardı. Ayrıca Yavuz Karasu, Tolga Sarıtaş’a ilk Altın Kelebek ödülünü de kazandırdı.

BONUS: Bahtı Kara – Kaledeki Yalnızlık – 20 Dakika

Fotoğraf: Kaledeki Yalnızlık

Tolga Sarıtaş’ın günümüzde yaptığı başarılı seçimler elbette bir tesadüf değil. Başarılı oyuncu Bahtı Kara ve Kaledeki Yalnızlık isimli sinema filmlerinde, 20 Dakika isimli dizide rol alarak aslında en başından çok sağlam adımlar attı.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı