Hadi Be Oğlum filminin ilk teaser’ı yayınlandı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir’in başrollerini paylaştığı, Bora Egemen’in yönetmen koltuğunda oturduğu “Hadi Be Oğlum” filminin merak uyandıran ilk görüntüleri izleyicinin beğenisine sunuldu. Çekimleri Kaş’ta tamamlanan “Hadi Be Oğlum”un sosyal medyada ilk kez yayınlanan görüntüleri, izleyenlere duygusal anlar yaşattı. 

Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali karakteriyle kamera karşısına geçtiği filmin ilk teaser’ında, Ali ve oğlu Efe’nin gün batımındaki diyaloğu izleyiciye aktarılıyor. Geçmişe dönük görüntülerle film hakkında ipuçları veren teaser’da Kıvanç Tatlıtuğ ve Alihan Türkdemir’in oyunculuk performansları izleyenleri etkilerken, filmin görüntü kalitesi de dikkat çekiyor. 

Hikayesi ve özgün senaryosu ile 16 Şubat tarihinde seyirciyle buluşacak olan “Hadi Be Oğlum” filmi, Koray Şahin ile Fırat Parlak’ın kurucusu olduğu 25 Film’in ve FOX’un ortak yapımı olarak hayata geçiyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.