Engin Akyürek oynasa güzel olur dediğimiz 5 rol!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Televizyonda en son atv’de yayınlanan Ölene Kadar’da, sinemada ise Bir küçük Eylül Meselesi’nde izlediğimiz Engin Akyürek, yer aldığı yapımlar sona erdikten sonra ortalıkta hiç görünmemesiyle ünlüdür. “Çocuklar Sana Emanet” filmiyle yakın zamanda sinema salonlarında yeniden izleyeceğimiz Engin Akyürek’in yeni dizisi de merakla bekleniyor. Kanal D’ye yapacağı projenin Eylül dönemine ertelendiği söylenen Engin Akyürek’in nasıl bir projede yer alacağı elbette merak konusu… Kendisini özlediğimiz bu zamanlarda bundan sonraki projesinde onu nasıl bir rolde görmek istediğimizi hayal ettik! Buyurun bakalım!

Gezgin bir fotoğrafçı!

Kendisini doğaya adamış, doğadaki her şeyi fotoğraflamaktan keyif alan ve bunları sergilemek için canla başla çalışan bir adam… Aynı zamanda gezgin de olan bu karakterimiz gittiği yerlerde hem hayatını sürdürmek için geçici işlerde çalışıyor, hem de kendisini doğaya vererek bol bol fotoğraf çekiyor. Kadrajına bir güzel takıldığında ise aniden aşka tutuluyor ve hayatının seyri yön değiştiriyor! Dağ tepe dolaşan bir fotoğrafçıyı Engin Akyürek’ten izlemek nasıl olurdu?

Gündüzleri sıradan bir memur, geceleri bir adalet dağıtıcısı!

Sabah 9, akşam 5 çalışan sıradan bir adam… Dışarıdan bakılınca işinde gücünde, hatta sıkıcı bir yaşamı var kahramanımızın. Asıl heyecan geceleri başlıyor! Gazetelerden takip ettiği haberlerden hakkını alamayan, adaletini bulamamış insanların takipçisi olup onlara yardım ediyor, hakkını sahibine teslim ediyor. Yine gazeteden kestiği bir haberdeki kadına aşık oluyor ama kimliğini de sakladığı için işler epeyce karışıyor. Bir kahraman olmak Engin Akyürek’e yakışmaz mıydı?

“Kötü gibi kötü” bir mafya lideri!

Tek kelime yeterli aslında, mafya lideri. Siyahları çekiyor, adamları var. İlgilendiği bölge ondan soruluyor. Bu öyle alışıla gelmiş “özünde iyi insan” diyebileceğimiz bir mafya lideri değil ama… Kötü gibi kötü, acımasız gibi acımasız. Aşk ise onun elinin kiri. Onun yanına yakışsın yeter. Onu bir kez de böylesine kötü adam rolünde görmek istemez miydiniz? Kendisi ilham verici bir kötü olabilirdi kuşkusuz!

Başarılı bir akademisyen!

Üniversitede fizik bölümünde akademisyen. İdealist, öğretmeye ve öğrenmeye meraklı. Ama birden bire kendisini ayağını kaydırmak isteyenlerin bir komplosunun içinde buluyor. Kendisini bu çıkmazdan kurtarmak zorunda ama nasıl? Bu karmaşada ona birkaç öğrencisi de yardım ediyor, işleri zor! Bu karmaşayı ekranda izlemek ister miydiniz?

Aile babası!

Evet bir sit-com, evet bir aile babası. Biri 5, biri 7 yaşında, bir kız, bir de oğlu var. Anneleri genç yaşta vefat etmiş. Acısı zaman zaman akla gelse de genelde eğlenceli bir hayatları var. Çocuklarla tatlı mı tatlı bir dadı ilgilenirken, karakterimiz de bir ofiste çalışıyor. Kalbini işyerinde yeni çalışmaya başlayan birini açtı, açacak ama çocuklar konusunda tereddütleri var. Peki ya gönlünü kaptırdığı kadın ondan hoşlanmıyorsa? Engin Akyürek’i Yabancı Damat sonrası bir komedi projesinde izlemeyeli çok olmadı mı?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.