Leyla Lydia Tuğutlu’yu kimlerle aynı projede görmek isteriz?

4 dakikada okuyabilirsiniz

29 Ekim 1989 yılında Berlin’de doğdu. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızı olan Leyla Lydia Tuğutlu, ilkokula Türkiye’de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvar eğitimi ise yarı zamanlı olarak devam etti. Beş yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuvarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. 

Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında birinci oldu. 2006’da Çin’de yapılan Miss Tourism Queen International’da “Princess” ödülüne layık görüldü. Fashion TV Moda Ödülleri 2007’de “Gelecek Vaat Eden Model” seçildi. İlk dizisi olan Es-Es’te İrem karakterini canlandırdı. 2010 yılında Kirli Beyaz’da rol aldı. 2012 yılında atv’de yayınlanan Karadayı ‘da Kenan İmirzalıoğlu’ nun kardeşini canlandırdı. Daha sonra Kiralık Aşk’a konuk oyuncu olarak katıldı, İz karakterine hayat verdi. Günce ve İçimdeki Ses isimli sinema filmlerinde rol aldı. 2015 yılında Çağatay Ulusoy ile başrolleri paylaştığı Delibal’da ise tüm dikkatleri üzerine çekti ve oyunculuğuyla çok konuşuldu. 2016 yılında ise Tatlı İntikam’da Furkan Andıç ile başrolleri paylaştı. Bu rolle En İyi Dizi Çifti Ödülü aldılar. Kendisini son olarak Kerem Bürsin ile oynadığı Bu Şehir Arkandan Gelecek’te izledik. Oyunculuğu, sesi ve güzelliğiyle son yılların popüler oyuncularından biri… Cebimdeki Yabancı ile 2 Şubat’ta sinemada izleyeceğimiz Leyla Lydia Tuğutlu’nun sevenleri ekranlara dönsün istiyor,evet. Öyleyse buyurunuz Leyla Lydia Tuğutlu’nun olası rol arkadaşları yazısına! 

1- Metin Akdülger

10 Nisan 1988 yılında doğdu. Medcezir’de canlandırdığı Orkun ve Analar ve Anneler’de canlandırdığı Tahsin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem’ de IV. Murad karakterine hayat verdi. Son yılların en yetenekli oyuncularından… Hazır bu kadar uyumlularken neden olmasın? 

2- Leyla Feray

Ben Onu Çok Sevdim, Üç Arkadaş, Paşa Gönlüm, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol aldı. Son olarak ise Kardeşim Benim 2 adlı sinema filminde izledik. Leyla Lydia Tuğutlu ile hazır bu kadar benziyorken (belki de sadece ben benzetiyorum, bilemedim) neden İki kardeş olarak izlemiyoruz ki onları? Sizce de güzel olmaz mıydı? 

3- Aras Bulut İynemli

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl, Maral: En Güzel Hikayem, İçerde gibi dizilerde izledik. Şu an Çukur’da Yamaç Koçovalı karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli’yle Leyla Lydia Tuğutlu’yu bir sinema filminde izlesek ya, bol gözyaşlı olanından…

4- Berk Cankat

Sana Bir Sır Vereceğim, Medcezir, Güzel Köylü, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Yıldızlar Şahidim gibi dizilerde izledik yakışıklı oyuncuyu. Gülizar ile yeniden ekranlara dönecek olan Berk Cankat’ı neden Leyla Lydia Tuğutlu ile de izlemeyelim ki? Şöyle içlere dokunan bir aşk hikayesinin baş kahramanları olarak…

5- Çağlar Ertuğrul 

Benim İçin Üzülme, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura, Boynu Bükükler gibi dizilerde izlediğimiz Çağlar Ertuğrul, şu an Fazilet Hanım ve Kızları’nda Yağız Egemen karakterine hayat vermekte. Umarım bir gün ikiliyi aynı projede görürüz. 

6- İsmail Ege Şaşmaz 

Güneşi Beklerken, Günebakan, Serçe Sarayı, Aşk Yalanı Sever, Aşk Laftan Anlamaz, Lise Devriyesi gibi dizilerde izledik. Mehmetçik Kut’ül  Amare ile ekranlara dönecek olan İsmail Ege Şaşmaz ile Leyla Lydia Tuğutlu’yu bir gün romantik komedi türünde bir sinema filminde izleriz belki… İzleyelim derim! 

BONUS

Çağatay Ulusoy

Evet, bu uyuma doyamadık! Delibal’da Füsun ve Barış karakterlerine hayat vermişti ikili… Oyunculukları ve uyumlarıyla izleyen herkesi kendilerine hayran bırakan Çağatay Ulusoy ile Leyla Lydia Tuğutlu’yu neden bir daha aynı projede izlemeyelim ki? Peki siz Leyla Lydia Tuğutlu’yu kiminle izlemek istiyorsunuz? 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.