Hazal Filiz Küçükköse canlandırsa harika olur dediğimiz 5 rol!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Hazal Filiz Küçükköse, uzun yıllardır ekranlarımıza konuk olan başarılı isimlerden bir tanesi… En büyük çıkışını Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteriyle yakalayan Hazal Filiz Küçükköse’nin nasıl bir karakterle ekranlara dönmesini isterdik? Gel, biraz hayal kuralım!

1- Her şeyden kaçıp tanınmadığı bir kasabaya giden ünlü bir model

Fotoğraf: Instagram

Hazal Filiz Küçükköse’yi tüm şöhreti ardında bırakarak kendisini kimsenin tanımadığı bir kasabaya yerleşen, bu süreçte de eğlenceli anlar yaşayan ünlü bir model olarak izlemek harika olmaz mıydı?

2- Hayallerini her şeyin önüne koyan bir sporcu

Fotoğraf: Instagram

Hazal Filiz Küçükköse’yi hayatındaki tüm imkansızlıklara rağmen hayallerinden asla vazgeçmeyen ve hayalleri için her şeyi yapmaya hazır bir sporcu olarak izlemek gerçekten şahane olurdu!

3- Bir romantik komedinin çılgın kahramanı

Fotoğraf: Instagram

Hazal Filiz Küçükköse’yi birbirinden farklı dram projelerinde izleme şansımız oldu. Peki güzel oyuncuyu bir romantik komedinin çılgın kadını olarak izlemek sence nasıl olurdu?

4- Farklı maceralara atılan bir gezgin

Fotoğraf: Instagram

Hazal Filiz Küçükköse’yi farklı ülkelerde, farklı maceralara atılan bir gezgin olarak izlemek sence de şahane olmaz mıydı?

5- Tek hayali sahnede olmak olan bir genç kadın

Fotoğraf: Instagram

Tek hayali sahnede olmak olan ve bu uğurdu her şeyi gerde bırakmaya hazır, hırslı bir genç kadını canlandırmak Hazal Filiz Küçükköse’ye çok yakışırdı!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.