Gülcan Arslan’ın olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

1 Mayıs 1986 yılında Sakarya’da doğdu. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Tiyatro Eğitim’i alan Gülcan Arslan, 2007 yılında Sardunya Sokak dizisiyle televizyon dünyasına ilk adımını attı. 2008 yılında Hepimiz Birimiz İçin, Sınıf ve Gurbet Kuşları dizilerinde rol aldı. 2009’da ise Kafkas ve Kahramanlar’da rol aldı. 2011 yılında ise Her Şeye Rağmen ve Bir Çocuk Sevdim dizilerinde rol aldıktan sonra 2013 yılında Arka Sokaklar’da izledik. 2014 yılında ise Günahkar’da Hazal Filiz Küçükköse ve Seçkin Özdemir’le başrolleri paylaştı. 

2015 yılında ise ekranlara geri döndü ve Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Fahriye Sultan karakterine hayat verdi. Gülcan Arslan’ı son olarak Ölene Kadar’da Beril karakteri ile izledik. Ayrıca 2011 yılında da Entelköy Efeköy’e Karşı adlı filmde de rol aldı. Yeni projesi var mı bilemiyoruz ama yine bir hayal kuralım ve aklımızdaki isimleri belirtelim. Gülcan Arslan’ın olası partnerleri yazısına buyurunuz! 

1- Şükrü Özyıldız

18 Şubat 1988 yılında İzmir’de doğdu. Derin Sular, Uçurum, Çalıkuşu, Benim Hala Umudum Var, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar, Kış Güneşi ve son olarak ise televizyonda Çoban Yıldızı’nda, sinemada Arif v 216’da rol alan Şükrü Özyıldız yakında yeni bir diziyle ekranlara dönecek. Belki bir film, belki bir dizi ile… Neden olmasın?

2- Birkan Sokullu

6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Melekler Korusun, Küçük Kadınlar, Elif, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih, Kurt Seyit ve Şura, Hayat Şarkısı ve Yüz Yüze’de rol alan Birkan Sokullu ile Gülcan Arslan’ı belki bir gün aynı projede görürüz. 

3- Alper Saldıran

16 Eylül 1984 yılında doğdu. Melekler Korusun, Yerden Yüksek, İnsanlar Alemi, Beni Böyle Sev, Kalbim Ege’de Kaldı, Aşk ve Gurur son olarak da Badem Şekeri serisinde izledik. Uyumlu duran ikiliyi görürüz belki aynı projede… Şöyle tatlı bir romantik-komedi serisi güzel olabilirdi. 

4- Yiğit Kirazcı

17 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Yetenekli oyuncuyu Son Tercih, Mavi Kelebekler, Güllerin Savaşı, Seviyor Sevmiyor gibi dizilerde izledik. Son olarak ise Seni Kimler Aldı’da rol aldı. Bir gün ikisini bir film ya da dizide neden bir arada görmeyelim?

5- Fırat Çelik

25 Mart 1981 yılında Almanya’da doğdu. Kış Masalı, Fatmagül’ün Suçu Ne, 20 Dakika, Firuze, Gönül İşleri gibi dizilerde rol aldı. Son olarak ise Poyraz Karayel’de rol alan Fırat Çelik’i bir gün yeni dizisi olursa Gülcan Arslan’la izleriz belki… Ne dersiniz? 

6- Serkan Altunorak

24 Aralık 1976 yılında Ankara’da doğdu. Birçok farklı karaktere titizlikle hayat verdi. Kendisini son olarak Star TV’de yayınlanan Cesur ve Güzel’de Bülent karakteri ile izledik. Güzel bir dramada neden bir arada görmeyelim ikisini? Güzel olabilir.

Siz Gülcan Arslan’ı kiminle izlemek isterdiniz? Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.