Özgü Kaya’yı kimlerle aynı projede görmek isteriz?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Özgü Kaya 1996 yılının Şubat ayında doğdu, kova burcu… Liseyi Uşak’ta Güzel Sanatlar Lisesi’nde okumuş. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nde devam eden güzel oyuncu bir yandan da oyunculuk eğitimi alıyor.

Onu ilk olarak Adı Efsane’de Sibel Yılmaz Yurdakul karakteri ile izledik. Şu an ise Trt 1’de yayınlanan Mehmetçik Kut’ül-Amare’de Zeynep karakterine hayat vermekte… Henüz yolun başında olan Özgü Kaya’yı ilerleyen yıllarda kimlerle mi aynı projede görmek isteriz? Buyurunuz yazıya!

1- Alp Navruz

15 Ocak 1990 yılında doğan Alp Navruz, son zamanların en çok konuşulan oyuncularından… Arkadaşlar İyidir ile kariyeri başladı, ivmesi hızla yükseldi. Şu an Fazilet Hanım ve Kızları’nın Sinan Egemen’ine hayat veriyor. Özgü Kaya ve Alp Navruz, bir gün bir dizide kavuşamayan iki aşığı canlandırsalar fena olmazdı sanki… Ne dersiniz?

2- Yağmur Tanrısevsin 

24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de doğdu. Pis Yedili, Adını Feriha Koydum, Güneşi Beklerken, Kaçak, Bana Baba Dedi, Mayıs Kraliçesi ve son olarak da İki Yalancı adlı dizide rol aldı. İki güzel oyuncuyu birbirine benzetenlerin sayısı bir hayli fazla olunca neden abla-kardeş olarak görmüyoruz dedim. Evet olabilirdi! 🙂 

3- Berkay Hardal

1996 yılında İstanbul’da doğan genç oyuncuyu şu an ilk dizisi olan İstanbullu Gelin’de Murat karakteri ile izlemekteyiz. İkiliyi belki bir gençlik dizisinde, belki de bir romantik komedide partner olarak izlesek fena olmazdı sanki… Beraber güzel bir enerji oluşturabilirler.

4- Ezgi Şenler 

28 Ocak 1993 yılında Ankara’da doğdu. İlk dizisi olan Bodrum Masalı’nda Aslı karakterini canlandırdı. Yeni dizisi Nefes Nefese ile ekranlara dönecek olan güzel oyuncuyu Özgü Kaya ile birbirlerinin zıttı olan ve anlaşamayan iki kardeş olarak izleyebilirdik. 

5- Yılmaz Kunt 

Ocak 1994 yılında doğan yakışıklı oyuncuyu ilk dizisi olan Gülümse Yeter’de Sarp karakteri ile izledik. Şu an ise sonradan kadrosuna dahil olduğu Bahtiyar Ölmez’de Ömer karakterini canlandırmaktadır. Özgü Kaya ile Yılmaz Kunt’u belki romantik komedi konulu bir sinema filminde izleriz ilerde, kim bilir?

BONUS 

Baran Bölükbaşı

1994 yılında Antakya’da doğmuş. Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamış. Onu İlk dizisi olan Adı Efsane’ de canlandırdığı Fiko karakteri ile izledik ve çok sevdik. Ardından Sevdanın Bahçesi’nde Tolga karakterine hayat verdi. Yakında başlayacak olan Servet dizisiyle ekranlara dönecek Baran Bölükbaşı… Namıdiğer Gülümgillerin sevenleri bir hayli fazla, onları sevmekten ve desteklemekten vazgeçmiyorlar. Neden yeniden bir arada görmüyoruz ki? Belki yeniden bir dizide, belki bir sinema filminde… İkisini yeniden bir arada görmeliyiz, evet! 🙂 

Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı