Öykü Karayel’in yaşattığı karakterler…

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kuzey Güney ile hayatlarımıza giren ve Kalp Atışı ile çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan Öykü Karayel, son zamanların en başarılı ve istikrarlı kadın oyuncularından bir tanesi… Biz de başarılı oyuncunun zaman tüneline doğru bir yolculuk yaptık ve bu zaman kadar hayat verdiği karakterleri derledik! Buyurun sohbete…

Beni Unutma – Aygül

Fotoğraf: TRT 1

Öykü Karayel’in konuk oyuncu olarak ekrana adım atmasını sağlayan Beni Unutma, onunla ve muazzam oyunculuğuyla tanışmamızın da ilk adımı oldu. 

Güzel Şeyler Bizim Tarafta – Ayşe

Fotoğraf: Google Images

Öykü Karayel’in performasının dilden dile dolaşmasını sağlayan Güzel Şeyler Bizim Tarafta isimli tiyatro oyunuyla oyunculuğunu sahnede, izleyicilere kanıtlayan başarılı oyuncunun kariyeri için şahane bir adım atılmış oldu.

Kuzey Güney – Cemre Çayak Tekinoğlu

Fotoğraf: Kanal D

Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Cemre karakteri ile ilk başrolünü canlandıran ve ilk büyük çıkışını da Kuzey Güney ile yaşayan Öykü Karayel’in ekranda da yerinin sağlam olacağı bu projeyle belli olmuş oldu.

Katil Joe – Dottie Smith

Fotoğraf: Google Images

Öykü Karayel’in tiyatro sahnesindeki bir diğer başarılı performansı olan ve birbirinden başarılı isimlerle rol almasını sağlayan Katil Joe, güzel oyuncunun sahnedeki başarısına da başarı kattı.

Kara Para Aşk – İpek

Fotoğraf: atv

Ekranlara bir süre ara veren ve sonrasında bir dönemin fenomen dizisi Kara Para Aşk’ta hayat verdiği İpek karakteriyle ekranlara dönen Öykü Karayel, performansıyla kendisine bir kez daha hayran bıraktı.

Bulantı – Aslı

Fotoğraf: Google Images

Bir Zeki Demirkubuz filmi olan Bulantı ile beyazperdedeki yolculuğuna da başlayan Öykü Karayel, kariyer basamaklarında hızla yükselmeye devam etti!

Toz – Azra Naziri

Fotoğraf: Google Images

Öykü Karayel’e birçok adaylık kazandıran Toz, hikayesi ve kurgusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Öykü Karayel’in filmografisine ise başarılı bir yapım daha eklenmiş oldu.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Dilruba Sultan

Fotoğraf: Star TV

Ekranlara bu kez bir dönem projesiyle, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ile dönen Öykü Karayel, Dilruba Sultan ile dönem projelerinde de ne kadar başarılı olacağını kanıtlamış oldu.

Kalp Atışı – Eylül Erdem Denizoğlu

Fotoğraf: Show TV

Öykü Karayel’e büyük bir popülarite ve hayran kitlesi kazandıran Kalp Atışı, başarılı oyuncunun kariyeri açısından güzel bir hamle oldu.

İşe Yarar Bir Şey – Canan

Fotoğraf: Google Images

Öykü Karayel’in filmografisindeki sağlam projelerden biri olan İşe Yarar Bir Şey, başarılı oyuncu açısından sağlam bir kariyer basamağı oldu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.