Bölüm 1: Oyuncuların Instagram’da en çok beğenilen fotoğrafları!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Son yıllarda artan sosyal medya sevdası malum… Yediden yetmişe, ünlüden ünsüze Instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyoruz, kullanmaya da devam ediyoruz. Çok eskilere inmeden on beş oyuncunun en çok beğeni alan gönderilerini derledim. Öyleyse buyurunuz. (Diğer bölümler için beklemede kalabilirsiniz) 

Not: Yazı 31 Ocak Çarşamba tarihinde yazılmıştır. İlerleyen günlerde beğeni sayıları ve gönderilerin sıralaması değişebilir.

Hande Erçel

Siyah İnci’de Hazal karakterine hayat vermekte olan güzel oyuncu Instagram’ı en aktif kullanan isimlerden diyebiliriz. Yedi milyondan fazla takipçisi var ve her geçen gün de artmakta… En çok bu selfiesi beğenilmiş. Ne diyelim likeları bol olsun 🙂

Elçin Sangu 

Kiralık Aşk’ın finalinden sonra Mutluluk Zamanı’nda tekrardan Barış Arduç ile başrolleri paylaştı Elçin Sangu… Çok yakında bir vampir dizisinde izleyeceğimiz güzel oyuncunun  Instagram hesabı altı milyon takipçiye ulaşmak üzere.. Yeni saçlarıyla attığı bu fotoğraf ise sekiz yüz binden fazla beğeni almış. Böyle bir güzelliği beğenmeden nasıl geçelim ki?

Barış Arduç 

En kısa zamanda ekranlarda görmek istediğimiz isimlerden biri olan Barış Arduç’un Kiralık Aşk sonrası Mutluluk Zamanı’nda da partner olduğu Elçin Sangu ile selfiesi beğeni rekoru kırmış ve yakışıklı oyuncunun da en çok beğenilen gönderisi olmuş. Eee, seviyorsak demek ki!

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol 

Siyah Beyaz Aşk ile ekranlara dönen sevilen ikili Aslı ve Ferhat’a hayat vermekte Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol… Bu sezonun en popüler çiftlerinden AsFer… İki yetenekli oyuncunun da birbirleriyle olan fotoğrafları en çok beğeni almış. Ne diyelim? Yaşasın kırmızı kardeşliği! 🙂 

Kerem Bürsin 

Son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek’te Leyla Lydia Tuğutlu ile başrolleri paylaşan Kerem Bürsin’in takipçi sayısı bir milyon yedi yüz bini aşmış. Aldığı ödül de yeteneğini kanıtlar nitelikte olmuş. Başarısı daim, ödülleri bol olsun.

Serenay Sarıkaya 

İnternet dizisi Fi – Çi serisinde Duru Durulay karakterine hayat vermekte olan Serenay Sarıkaya’nın takipçi sayısı altı milyon dört yüz bini geçmiş. Instagram hesabında profil resmi olarak kullandığı bu fotoğrafı ise beş yüz bin beğeniyi aşmış. Gözümüz gönlümüz açıldı resmen! 🙂 

Kubilay Aka 

İlk dizisi olan Vatanım Sensin’den sonra Arif V 216 adlı sinema filminde de rol alan genç oyuncu, şu an yılın en popüler dizilerinden olan Çukur’da Celasun’a hayat vermekte… Takipçi sayısı iki yüz yetmiş bine yaklaşırken son paylaştığı gönderinin beğeni sayısı seksen bini geçmiş. O zaman, kahve! 🙂 

Eren Vurdem 

Söz dizisinde Ateş Acar karakterine hayat vermekte olan Eren Vurdem ise bir milyon üç yüz bin takipçiyi geride bırakmış. En çok beğeni alan gönderisi ise Paris’ten.. Üç yüz elli iki bin beğeniyi geçmiş bile… 

Burak Deniz 

Aşk Laftan Anlamaz’dan sonra Bizim Hikaye ile ekranlara dönen Burak Deniz, dizide Barış karakterini canlandırıyor. Takipçi sayısı iki milyona doğru yaklaşırken en çok beğeniyi alan fotoğrafı da bu olmuş. Ah o kirpikler! 

Furkan Andıç 

Tatlı İntikam’dan sonra Kanal D’de yayınlanmakta olan Meryem’de Savaş Sargun karakterine hayat vermekte olan Furkan Andıç’ın takipçi sayısı bir milyon yüz bini geçmiş. En çok beğeniyi ise partneriyle olan selfiesi almış. Birbirleriyle selfie çeken partnerleri severiz! 

Çağla Irmak 

Kırgın Çiçekler’de canlandırdığı Kader karakteriyle yeteneğini ortaya koyan genç oyuncu yedi yüz seksen bin takipçiye ulaşmak üzere… Seksen bini geçen gönderisi ise rol arkadaşlarıyla çektiği bu fotoğraf olmuş. Dostlukları daim olsun!

Kaan Urgancıoğlu 

En çok sevilen, en kötü karakterlerden birini canlandırdı Kaan Urgancıoğlu… Kara Sevda’da ortaya koyduğu performansı ve Hazal Filiz Küçükköse ile olan uyumuyla çok konuşuldu. Umarım en kısa zamanda ekranlarda görürüz. Üç yüz doksan bini aşan gönderisi ise partneriyle olan selfiesi olmuş. ZeyMir’i çok özlemedik mi ya?

İlker Kaleli 

Poyraz Karayel’de izledik son olarak… Yakında yeni bir dizide de izleyeceğimiz İlker Kaleli’nin en çok beğenilen gönderisi sevgilisi Burçin Terzioğlu ile olan aşk dolu bu fotoğrafı olmuş. Ne güzel seviyorsunuz, daim olsun! 

Miray Daner 

Medcezir’den sonra Vatanım Sensin ile ekranlara dönen Miray Daner dizide başarılı bir performans sergilemekte. Eee, partneriyle olan uyumu da malum… HiLeon’u çok seviyoruz, yüz bin beğeniyi geçen bu fotoğraflarından da yeterince anlaşılıyordur bence… Ne güzelsiniz siz öyle! 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.