Bölüm 2: Oyuncuların Instagram’da en çok beğenilen fotoğrafları!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Son yıllarda artan sosyal medya sevdası malum… Yediden yetmişe, ünlüden ünsüze Instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyoruz, kullanmaya da devam ediyoruz. İlk bölümde çok eskilere inmeden on beş oyuncunun en çok beğeni alan gönderilerini derlemiştim. Yazı serisinin ikinci bölümüyle farklı oyuncuların, en beğenilen fotoğraflarını derlemey devam ediyoruz. Öyleyse buyurunuz. (İlk bölümde kimler var diye merak ederseniz, bir daha göz atmak isterseniz buraya tıklayarak bakabilirsiniz.)

Not: Yazı 1 Şubat Perşembe tarihinde yazılmıştır. İlerleyen günlerde beğeni sayıları ve gönderilerin sıralaması değişebilir.

1- Bergüzar Korel 

Vatanım Sensin’de Azize karakterine hayat vermekte olan Bergüzar Korel’in Instagramda yedi yüz binden fazla takipçisi var. En çok beğeniyi ise bu iki fotoğraf almış. İki fotoğrafın beğenisi altmış bin olduğu için ayrım yapamadım, evet. 

2- Çağlar Ertuğrul 

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Yağız Egemen karakterine hayat vermekte olan Çağlar Ertuğrul ayrıca 2017’nin en çok konuşulan erkek oyuncusu oldu. Yakışıklı oyuncunun altı yüz elli bine yaklaşan bir takipçi kitlesi mevcut… En çok beğeniyi ise bu fotoğrafı almış. 

3- Boran Kuzum 

Vatanım Sensin’de Leon karakteriyle adeta yıldızı parlayan Boran Kuzum bu aralar çok konuşulmakta… Eonline’nın düzenlediği En İyi Çift ödülüne aday olan ilk ve tek Türk dizi çifti HiLeon oldu. Eee, haliyle de bu fotoğraf doksan beş bin beğeniyi aşmış bile!  

4- Alp Navruz 

Fazilet Hanım ve Kızları’nın Sinan Egemen’i… Altı yüz elli sekiz bini geçen takipçi sayısı bulunan Alp Navruz’un bu fotoğrafı en çok kalplenen fotoğraf olmuş. Ah o saçlar! 

5- Özge Gürel 

Son olarak Dolunay’da izlediğimiz Özge Gürel’in Instagramda iki buçuk milyonu aşkın takipçisi bulunmakta… En çok bir dergi çekiminden paylaştığı bu fotoğrafı beğenilmiş. Ben de en çok bu kareyi seviyorum, iki yüz kırk sekiz bin kişiyle aynı fikirdeysem demek ki!

6- Yusuf Çim 

Son olarak Seven Ne Yapmaz’da Ozan’a hayat veren Yusuf Çim’in takipçi sayısı üç buçuk milyonu geçmiş bile! Genelde selfie paylaşan yakışıklı oyuncunun en çok beğeniyi alan fotoğrafı da bu selfiesi olmuş. 

7- Ayça Ayşin Turan 

Meryem’de Meryem Akça’ya hayat veren Ayça Ayşin Turan yeteneğiyle bu yıl çok konuşuldu. Takipçi sayısı bir milyona yaklaşan güzel oyuncunun partneriyle olan bu selfiesi en çok like’lanan fotoğrafı olmuş. 

8- Tolga Sarıtaş 

Yavuz Karasu karakterini canlandırmakta olan Tolga Sarıtaş’ın takipçi sayısı dört milyonu geçmiş bile… Yakışıklı oyuncunun da en çok beğenilen fotoğrafı partneriyle olan selfiesi olmuş. 

9- Demet Özdemir 

No 309’ta Lale Saruhan karakteriyle izlediğimiz güzel oyuncunun en çok dizideki oğluyla olan bu fotoğrafı beğenilmiş. Dört milyon takipçi sayısına ulaşan Demet Özdemir’in bu gönderisi iki yüz otuz sekiz bini çoktan geçmiş bile! 

10- Selin Şekerci 

Çoban Yıldızı’ndan sonra Siyah Beyaz Aşk ile ekranlara dönen güzel oyuncunun takipçi sayısı bir milyon yedi yüz bini aşmış. TEGV için sahneye çıkan Selin Şekerci’nin en çok beğeni alan fotoğrafı da anılarla dolu olan bu karesi olmuş. 

11- Aras Bulut İynemli 

Üç milyon dört yüz bin takipçi sayısına ulaşan Aras Bulut İynemli’yi yılın popüler dizilerinden olan Çukur’da Yamaç Koçovalı karakteriyle izlemekteyiz. En çok bu fotoğrafı beğenilmiş haliyle…

12- Esra Bilgiç 

Diriliş Ertuğrul’un Halime Sultan’ı… Yedi yüz yirmi yedi bin kişinin takip ettiği güzel oyuncunun en çok beğeni alan gönderisi de en mutlu gününden kalan bu video olmuş.

 

??????

Esra Bilgiç Töre (@esbilgic)’in paylaştığı bir gönderi ()

13- Gökçe Akyıldız 

Kırgın Çiçekler’de Songül karakteriyle izlediğimiz Gökçe Akyıldız’ın takipçi sayısı bir milyon iki yüz bini geçmiş bile. En çok beğeniyi ise en mutlu gününden paylaştığı bu kare almış. 

14- Gökhan Alkan 

Son olarak Kalp Atışı’nda Ali Asaf Denizoğlu karakteriyle izledik Gökhan Alkan’ı… Bir milyon üç yüz binden fazla takipçi sayısına ulaşan yakışıklı oyuncunun en çok beğeni alan fotoğrafı bu selfiesi olmuş. Kazasız belasız, sağlıklı günlere!

15- Aytaç Şaşmaz 

Söz’ün Çaylak’ı.. Feyzullah karakteriyle izlediğimiz Aytaç Şaşmaz, bir milyon takipçi sayısına ulaşmak üzere. En çok beğeniyi ise abisiyle olan selfiesi almış. Hep gülmeniz dileğiyle. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.