Bölüm 3: Oyuncuların Instagram’da en çok beğenilen fotoğrafları!

5 dakikada okuyabilirsiniz

Son yıllarda artan sosyal medya sevdası malum… Yediden yetmişe, ünlüden ünsüze Instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyoruz, kullanmaya da devam ediyoruz. İlk iki bölümde çok eskilere inmeden on beş oyuncunun en çok beğeni alan gönderilerini derlemiştim. Yazı serisinin üçüncü bölümüyle farklı oyuncuların, en beğenilen fotoğraflarını derlemeye devam ediyoruz. Öyleyse buyurunuz. (İlk bölümde kimler var diye merak ederseniz, bir daha göz atmak isterseniz buraya, ikinci bölümde kimler var diye merak ederseniz ise buraya tıklayarak bakabilirsiniz.)

Not: Yazı 4 Şubat Pazar tarihinde yazılmıştır. İlerleyen günlerde beğeni sayıları ve gönderilerin sıralaması değişebilir.

1- Fahriye ve Burak Özçivit 

Son olarak Kara Sevda’da izlediğimiz Burak Özçivit, diziden sonra Kardeşim Benim 2 filminde rol aldı. Takipçi sayısı ise bir hayli fazla, on milyon sekiz yüz bin…

Eşi Fahriye Evcen’i ise son olarak Ölene Kadar’da izledik. Güzel oyuncunun takipçi sayısı ise yedi milyon yüz bini geçmiş. İkilinin düğün gününe ait olan fotoğrafları en çok beğeni alan gönderileri olmuş. Aşkları daim olsun öyleyse!

2- Çağatay Ulusoy 

İçerde’de Sarp Yılmaz karakteri ile izlediğimiz yetenekli oyuncunun takipçi sayısı iki milyon altı yüz bini geçmiş. En çok beğeni alan fotoğrafı altı yüz elli dokuz bin beğeni ile bu gönderi olmuş. Gülüşleri daim olsun.

3- Berk Cankat 

Gülizar’ın yakışıklı veterineri Murat karakterine hayat veren Berk Cankat’ın takipçi sayısı beş yüz altmış bini geçmiş. Seksen altı bin ile en çok beğeniye sahip olan gönderisi ise bu olmuş. Eee, başarısı bol olsun elbette!

4- Farah Zeynep Abdullah 

Gülizar ile ekranlara dönen güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın takipçisi altı yüz kırk bini çoktan geçmiş bile. Altmış bin beğeni ile en çok beğeni alan gönderisi yeni dizisine ait olan bu kare olmuş. Dizinin reytingi bol, güzel oyuncunun ise başarısı daim olsun.

5- Pınar Deniz 

İki yüz bin takipçi sayısına ulaşan Vatanım Sensin’i Yıldız’ı Pınar Deniz’in ise en çok beğeni alan fotoğrafı Miray Daner ile olan selfie’si olmuş. Gülüşleri bol olsun ikilinin. 🙂 

6- Burak Sevinç 

Söz’ün Avcı’sı Fethi’ye hayat vermekte Burak Sevinç… Sekiz yüz bin kişiye ulaşmak üzere olan yakışıklı oyuncunun ise en çok beğeni alan fotoğrafı partneriyle olan gönderisi olmuş. Seviyorsak demek ki! 🙂 

7- Burçin Terzioğlu 

Son olarak Poyraz Karayel’de Ayşegül karakterini canlandıran yetenekli oyuncunun ekrana dönmesini dört gözle beklemekteyiz. İki buçuk milyona doğru ilerlemekte takipçi sayısı… Sevgilisi İlker Kaleli ile olan aşk dolu bu fotoğrafı en çok beğeni alan fotoğrafı olmuş. Hep böyle gülmeleri dileğiyle.

8- Özgü Kaya 

Adı Efsane’den sonra Mehmetçik Kut’ül-Amare ile ekranlara döndü Özgü Kaya… En çok kalplenen fotoğrafı ise Adı Efsane’de partneri olan Baran Bölükbaşı ile olan selfie’si olmuş. Çok fazla özlemedik mi Gülümgiller’i? 

9- Baran Bölükbaşı 

Adı Efsane ve Sevda’nın Bahçesi’nde rol aldı. Yakın zamanda ise yeni dizisiyle ekranlara dönecek olan Baran Bölükbaşı’nın takipçi sayısı yüz kırk bini geçmiş. En çok beğeniyi ise ilk dizisinin kazandırdığı dostlarıyla olan MFÖ’ lü selfiesi olmuş.

10- Alperen Duymaz 

Acı Aşk, Tatlı Küçük Yalancılar ve Bodrum Masalı’nda rol alan Alperen Duymaz, altı yüz altmış bin takipçiye ulaşmış. Sevgilisi Burcu Özberk ile olan selfiesi ise yüz bini geçmiş. Aşkları daim olsun, mutlu olsunlar!

11- Burcu Özberk 

Güneşin Kızları ile popülerliğe ulaşan Burcu Özberk şu an Aslan Ailem’de rol almakta… İki yüz elli bin beğeni ile en çok beğeniyi ise Hande Erçel ile olan bu fotoğrafı almış. Dostlukları daim olsun, nazar değmesin.

12- Serkan Çayoğlu 

Kiraz Mevsimi ve son olarak Hayatımın Aşkı’nda izlediğimiz Serkan Çayoğlu yakında Börü ile ekranlara dönecek. Umarım en kısa zamanda izleriz Börü’ yü… İki buçuk milyon takipçisi olan yakışıklı oyuncunun en çok beğeni alan gönderisi ise iki yüz yirmi bin beğeniye ulaşmak üzere!

13- Ekin Mert Daymaz

Not Defteri, Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel ve Kırlangıç Fırtınası’nda rol aldı yakışıklı oyuncu… Yakın zamanda yeni bir proje ile ekranlara döner umarım. Bir milyon yedi yüz bin takipçisi olan Ekin Mert Daymaz’ın en çok beğeni alan fotoğrafı bol kaslı olan bu fotoğrafı olmuş. Gülüşleri daim olsun 🙂 

14- Hazal Filiz Küçükköse

Kara Sevda’dan sonra Rüya’da Elif karakterine hayat verdi Hazal Filiz Küçükköse… İki milyon takipçi sayısına ulaşan güzel oyuncunun partneri ile olan selfiesi en çok beğeniyi almış. Acaba sevilen ikili yeniden bir araya gelip bir selfie daha atarlar mı? Özledik ZeyMir’i!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.