Tolga Sarıtaş’ı kimlerle aynı projede görmek isteriz?

4 dakikada okuyabilirsiniz


30 Mayıs 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Sivaslıdır ama İstanbul’da doğup büyümüştür. Halil Akkant Lisesi’nden mezun olan Tolga Sarıtaş, lise öğrenimini tamamladıktan sonra Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Sadece oyunculukla yetinmeyerek müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak farklı yerlerde sahne aldı. 

2009 yılında Bahtı Kara, 2011 yılında ise Kaledeki Yalnızlık isimli sinema filmlerinde kendisini izledik. 2011 de Sen de Gitme, 2012de Arka Sokaklar, 2013 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve 20 Dakika gibi dizilerde rol aldı. 2013-2014 yıllarında ise Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Cihangir rolüyle dikkatleri üzerine çeken Tolga Sarıtaş, aynı yıl Benim Adım Gültepe’de oynadı. Bu projenin hemen sonrasında Büyük Sürgün Kafkasya’da Cemil karakteriyle izledik. 2015-2016 yıllarında ise Güneşin Kızları ile asıl çıkışını yakaladı ve Ali Mertoğlu karakterine hayat verdi. 2017 yılında Kötü Çocuk adlı sinema filminde oynadı. Şu an bildiğiniz üzere Söz’de Yavuz Karasu karakterine başarıyla hayat vermekte olan Tolga Sarıtaş, defalarca “En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. Oyunculuğu, yakışıklılığı, sesi ve samimiyetiyle son yılların en başarılı oyuncularından. Peki ileride Tolga Sarıtaş’ ı kimlerle mi görmek istiyoruz? Buyurunuz yazıya!


 
Önemli not: Şunu da eklemeden geçemeyeceğim, birkaç isim dışında çoğu isim sizin fikrinizdi aslında. Twitter hesabıma istediğiniz isimleri belirttiniz, sonrasında böyle bir yazı ortaya çıktı. Keyifli okumalar.

1- Ayça Ayşin Turan 

Dinle Sevgili, Karagül, Altınsoylar gibi dizilerde izledik güzel oyuncuyu… Şu an ise Meryem ‘de Meryem karakterine hayat veriyor. Ayça Ayşin Turan ile Tolga Sarıtaş’ı aynı projede görmek isteyen gerçekten hatrı sayılır bir kitle var. Umarım bir gün gerçekleşir diyelim, iyi bir senaryoya sahip derin hikayesi olan bir dizide onları izleyelim. Oyunculuklarıyla bizi yeniden kendilerine hayran bıraktırsınlar.

2- Pınar Deniz 

Sil Baştan, Beyaz Yalan, Günebakan gibi dizilerde rol alan Pınar Deniz’i sinema perdesinde ise Kardeşim Benim 2’de izledik. İki sezondur Vatanım Sensin’de Yıldız karakterine hayat vermekte… İkiliyi bir gün yan yana görürüz umarım. 

3- Öykü Karayel 

Kuzey Güney, Kara Para Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde izlediğimiz Öykü Karayel, son olarak Kalp Atışı’nda Eylül karakterine hayat verdi ve bu karakter gerçekten çok sevildi. İki mavi de çok yetenekli, bir gün bir sinema filminde izlemeliyiz diye düşünüyorum. Ne dersiniz?

4- Neslihan Atagül 

Yaprak Dökümü, Canım Babam, Hayat Devam Ediyor, Fatih Harbiye ve son olarak da Kara Sevda’da rol aldı. Son zamanların en yetenekli kadın oyuncularından… Bu ikiliyi hüzünlü bir aşk hikayesinde izlemek çok güzel olabilirdi, izlemeliyiz bence! Çünkü dram onlara çok yakışıyor! 

5- Halit Ergenç

Birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rol aldı usta oyuncu, birbirinden farklı karakterlere hayat verdi. Şu an Vatanım Sensin’de Cevdet karakterini canlandırmakta olan Halit Ergenç ‘i umarım Tolga Sarıtaş ile izleriz bir gün… Muhteşem Yüzyıl’da birlikte rol aldılar ama olsun. İkiliyi günümüzde geçen bir hikayede baba – oğul olarak izlesek fena mı olur?

6- Miray Daner

Toplam sekiz dizide rol aldı ancak biz onu Medcezir’de canlandırdığı Beren ve Vatanım Sensin’de canlandırdığı Hilal karakteri ile tanıyoruz. Son yılların en yetenekli genç oyuncularından biri olan Miray Daner ile Tolga Sarıtaş ‘ı abi – kardeş olarak izleyebiliriz. Ah bir de dram olursa türü, mis! Ne dersiniz?

7- Aras Bulut İynemli

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl, Maral : En Güzel Hikayem, İçerde gibi dizilerde izlediğimiz Aras Bulut İynemli, şu an Çukur’da Yamaç Koçovalı karakterine hayat vermekte… Çok yakın iki dost olan Aras Bulut İynemli ile Tolga Sarıtaş’ı aynı projede görmek isteyen birçok kişi var biliyorum. İkisinin ekran ışığına Şehzade Cihangir ve Şehzade Bayezid oldukları dönemden aşina olanlar var. Onları bir projede iki dost olarak değil de rakip veya düşman olan karakterlere hayat verirken izlesek ya! Ahh, ne güzel olurdu!

8- Alican Yücesoy

Başarılı oyuncuyu son olarak Kördüğüm’de izledik. Adı:Zehra ile çok yakında ekranlara dönecek olan Alican Yücesoy ile Tolga Sarıtaş’ı aynı projede görsek ya. Evet, abi – kardeş olarak… 

BONUS 

Hande Erçel

Evet, yeniden yan yana görmek isteyenlerin sayısı çok fazla… Evet, onları sevmekten vazgeçmiyorlar. Ve evet, AlSel unutulmuyor, bu uyum bir daha gelmez diyorlar. Eee, haklılar! Bakalım bir daha aynı projede görür müyüz ikiliyi… Belki bir gün, neden olmasın?

Peki siz Tolga Sarıtaş’ı hangi oyuncuyla görmek istiyorsunuz? Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı