Bölüm 4: Oyuncuların Instagram’da en çok beğenilen fotoğrafları!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Son yıllarda artan sosyal medya sevdası malum… Yediden yetmişe, ünlüden ünsüze Instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyoruz, kullanmaya da devam ediyoruz. İlk üç bölümde çok eskilere inmeden on beş oyuncunun en çok beğeni alan gönderilerini derlemiştim. Yazı serisinin dördüncü bölümüyle farklı oyuncuların, en beğenilen fotoğraflarını derlemeye devam ediyoruz. Öyleyse buyurunuz. (İlk bölümde kimler var diye merak ederseniz, bir daha göz atmak isterseniz buraya, ikinci bölümde kimler var diye merak ederseniz buraya, üçüncü bölüm için buraya tıklayarak bakabilirsiniz.)

Not: Yazı 5 Şubat Pazartesi tarihinde yazılmıştır. İlerleyen günlerde beğeni sayıları ve gönderilerin sıralaması değişebilir.

1- Aslı Enver 

İstanbullu Gelin’de Süreyya karakteri ile izlediğimiz Aslı Enver’in takipçi sayısı dört milyon yüz bini geçmiş bile… Yedi yüz bine yaklaşan beğeni sayısıyla Aslı Enver’in en çok kalplenen fotoğrafı Murat Boz ile olan gözlerden kalp çıkartan bu fotoğrafları olmuş, mutlulukları daim olsun!

2- Öykü Karayel 

Kuzey Güney ile tanıdığımız Öykü Karayel’i son olarak Kalp Atışı’nda Eylül karakteriyle izledik. Takipçi sayısı yedi yüz bini geçen Öykü Karayel’in Can Bonomo ile olan bu fotoğrafı üç yüz yirmi bin beğeniyi geçmiş. Aşkları sonsuz olsun öyleyse…

3- Burak Tozkoparan 

Paramparça’da rol aldıktan sonra Kırgın Çiçekler’in kadrosuna dahil olan Burak Tozkoparan’ın en çok kalplenen fotoğrafı ise partneri Biran Damla Yılmaz ile olan bu tatlı selfiesi olmuş.

4- Biran Damla Yılmaz 

Kırgın Çiçekler’de Eylül karakterine hayat vermekte olan Biran Damla Yılmaz’ın en çok beğeni alan fotoğrafı yine rol arkadaşlarıyla olan selfiesi olmuş.

5- Ege Kökenli 

Kalp Atışı’nda Bahar karakterine hayat vermişti güzel oyuncu… Bir milyon yüz bin takipçiyi geride bırakan Ege Kökenli’nin en çok kalplenen fotoğrafı ise veda gönderisi olmuş. Özledik galiba ne dersiniz? 

6- İsmail Ege Şaşmaz 

Mehmetçik Kut’ül-Amare ile ekranlara dönen yakışıklı oyuncunun takipçi sayısı sekiz yüz yirmi bine ulaşmış. Kardeşiyle olan fotoğrafı ise en çok beğeni alan gönderisi olmuş.

7- Hande Doğandemir 

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol alan Hande Doğandemir, yakında vizyona girecek olan Kaybedenler Kulübü Yolda adlı sinema filminde de rol aldı. İki milyona yaklaşan takipçi sayısı mevcut… En çok beğeniyi ise yazdan kalma bir selfiesi almış.

8- Hazal Kaya 

Bizim Hikaye’de Filiz karakterine hayat vermekte olan Hazal Kaya’nın takipçi sayısı üç milyon iki yüz bini geçmiş bile.. En çok kalplenen fotoğrafı ise son paylaştığı bir dergi çekimine ait olan fotoğrafı olmuş.

9- Ekin Koç 

Son olarak Hayat Sırları’nda izlediğimiz Ekin Koç’ un profilinde dolaşmam haliyle baya kısa sürdü. Fazla aktif olmayan başarılı oyuncunun otuz beş gönderisi içinden en çok beğeni alan fotoğrafı Muhteşem Yüzyıl Kösem günlerinden kalan bu paylaşım olmuş. 

10- Leyla Lydia Tuğutlu 

Bir milyon yedi yüz bin takipçi sayısına ulaşan Leyla Lydia Tuğutlu son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek’te rol aldı. Şimdilerde Cebimdeki Yabancı adlı sinema filmiyle kendisini sinema perdesinde izliyoruz. En çok beğeniyi ise bu selfiesi almış.

11- Deniz Baysal 

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Hazan karakterine hayat vermekte olan Deniz Baysal’ın takipçi sayısı bir buçuk milyonu geçmiş. En çok beğeniyi ise sevgilisi Barış Yurtçu ile olan bu fotoğrafı almış. Mutlulukları daim olsun!

12- Engin Altan Düzyatan 

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul karakterine hayat vermekte olan Engin Altan Düzyatan’ın takipçi sayısı bir milyon üç yüz bini geçmiş. En çok beğeniyi ise son paylaşımı almış. Ailesiyle huzurlu yılları olsun.

13- Almila Ada 

Kırgın Çiçekler ve Adı Efsane’de rol alan Almila Ada, şimdilerde Cennet’in Gözyaşları’nda Cennet karakterine hayat vermekte… İki yüz bini geçen takipçisi olan güzel oyuncunun e çok kalplenen fotoğrafı ise bu olmuş. Gülüşü daim olsun!

14- Berk Atan 

Cennet’in Gözyaşları’nda rol almakta olan yakışıklı oyuncunun takipçi sayısı üç milyon üç yüz bini geçmiş. En çok beğeniyi ise bu fotoğrafı almış. 

15- Tuba Büyüküstün 

Son olarak Cesur ve Güzel’de rol alan Tuba Büyüküstün’ün takipçi sayısı üç milyon yüz bini geçmiş bile… En çok beğeniyi ise ailesiyle olan bu selfiesi almış, mutluluklar!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.