Musa Uzunlar “8.Gün” için dövüş dersleri alıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Ay Yapım’ın merakla beklenen yeni dizisi  “8. Gün”ün çekimleri tüm heyecanıyla devam ediyor. Temposu hiç bitmeyen dizi için Musa Uzunlar dövüş dersleri almaya başladı.

Fotoğraf: atv

Yakında atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “8. Gün” dizisinde izleyeceğimiz Musa Uzunlar aksiyon sahneleri için dövüş dersleri almaya başladı. Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş’ın rol aldığı dizi, bitmeyen temposu, sırları ve heyecanı zirvede tutan senaryosu ile merak uyandıracak. Dizinin seçkin oyuncu kadrosuna ise son olarak Gökçe Yanardağ, Sermet Yeşil, Deniz Karaoğlu ve Orhan Güner de dahil oldular.

Fotoğraf: atv

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender  Mıhlar’ın yaptığı “8.Gün”ün son tanıtım filmi ise, merak duygusunu ilk andan itibaren tetiklemeyi ve izleyiciyi etkisi altına almayı başardı. Dizinin yüksek temposunu yansıtan tanıtım filminde Musa Uzunlar’ı aksiyon sahneleri içinde izliyoruz. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.