​Yeni dizi The Orville FX’te başlıyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Işık hızında da ilerlese işyerlerinin günlük sorunlarından kaçamayan uzay gemisinde yaşananlar yeni dizi “The Orville” ile 23 Şubat Cuma günü saat 21.30’da FX ekranlarına geliyor.

Günümüzün 400 yıl sonrasında geçen sıra dışı yapım “The Orville”, dünyanın yıldızlararası filosunda yer alan “The USS Orville” isimli uzay gemisinde yaşananlarla bol kahkaha vaat ediyor. Zorlu bir boşanma sürecinin ardından sonunda kendi gemisinin komutanı olarak atandığı için mutlu olan Ed Mercer’in mutluluğu eski karısının da aynı gemiye atanmasıyla çok da uzun sürmüyor. Yetenekli ama oldukça ilginç karakterlerden oluşan ekibiyle yola çıkan gemi ışıktan hızlı ilerlese de her işyerinde yaşanan sorunlardan uzak kalamıyor. Emmy ödüllü yapımcı Seth MacFarlane’in imzasını taşıyan yeni dizi The Orville, 23 Şubat Cuma günü saat 21.30’da FX ekranlarında başlıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.