Bölüm 5: Oyuncuların Instagram’da en çok beğenilen fotoğrafları!

5 dakikada okuyabilirsiniz

Son yıllarda artan sosyal medya sevdası malum… Yediden yetmişe, ünlüden ünsüze Instagram uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyoruz, kullanmaya da devam ediyoruz. İlk dört bölümde çok eskilere inmeden on beş oyuncunun en çok beğeni alan gönderilerini derlemiştim. Yazı serisinin beşinci bölümüyle farklı oyuncuların, en beğenilen fotoğraflarını derlemeye devam ediyoruz. Öyleyse buyurunuz. (İlk bölümde kimler var diye merak ederseniz, bir daha göz atmak isterseniz buraya, ikinci bölümde kimler var diye merak ederseniz buraya, üçüncü bölüm için buraya, dördüncü bölüm için ise buraya göz atabilirsiniz.)

Not: Yazı 15 Şubat Perşembe tarihinde yazılmıştır. İlerleyen günlerde beğeni sayıları ve gönderilerin sıralaması değişebilir.

1- Neslihan Atagül

Son olarak Kara Sevda’da rol aldı, performansıyla çok konuşuldu. Yakında yeni dizisi Dip’te İlker Kaleli ile başrolleri paylaşacak. Instagram’da altı milyon takipçisi olan güzel oyuncunun en çok beğeni alan fotoğrafı ise eşi Kadir Doğulu ile olan bu karesi olmuş. Aşkları daim olsun!

2- Mehmet Aykaç 

Kırgın Çiçekler’de Serkan karakterine hayat vermekte olan Mehmet Aykaç’ın takipçi sayısı ise beş yüz bini çoktan aşmış. En çok beğeniyi ise ilk gönderisi almış. Biran Damla Yılmaz ile olan bu selfiesi altmış sekiz bin beğeniyi geçmiş.

3- Yağmur Tanrısevsin 

Son olarak İki Yalancı’da rol aldı ve Keremcem ile başrolleri paylaştı. Bir milyon iki yüz bin takipçiyi geride bırakan güzel oyuncunun en çok kalplenen fotoğrafı bu olmuş. 

4- Görkem Sevindik 

Söz’de Keşanlı Mücahit karakterine hayat vermekte olan yetenekli oyuncu, Instagram’da bir milyon takipçiye yaklaşmak üzere… En çok beğeniyi ise rol arkadaşlarıyla olan bu fotoğrafı almış. 

5- Birkan Sokullu 

Hayat Şarkısı’ndan sonra Yüz Yüze ile ekranlara dönmüştü Birkan Sokullu… BluTV’de yayınlanacak yeni dizisinde Elçin Sangu ile başrolleri paylaşacak olan yakışıklı oyuncu dört yüz yirmi altı bin takipçiye sahip… En çok beğeniyi ise bu eğlenceli kare almış. 

6- İrem Helvacıoğlu 

Güneşin Kızları ve No:309’dan sonra Sen Anlat Karadeniz ile ekranlara döndü güzel oyuncu… Bir milyon beş yüz bin takipçiye sahip olan İrem Helvacıoğlu’nun ise en çok kalplenen fotoğrafı ise bu olmuş. Partneri ile selfie atsa beğeni rekoru kırar bizce… NefTah selfiesi gelse ya! 

7- Seçkin Özdemir 

Son olarak Ateşböceği’nde Nilay Deniz ile başrolleri paylaştı yakışıklı oyuncu… Instagram’da takipçisi sayısı bir milyon yedi yüz bini geçmiş. En çok beğeniyi ise bu kare almış. 

8- Erkan Kolçak Köstendil 

Çukur’da Vartolu karakteri ile adeta bir fenomen olan Erkan Kolçak Köstendil’in takipçi sayısı sekiz yüz bine yaklaşmakta… En çok beğeniyi ise Öner Erkan ve Aras Bulut İynemli ile olan bu selfiesi almış.

9- Afra Saraçoğlu 

Fazilet Hanım ve Kızları’nda Ece Egemen karakterine hayat vermekte olan genç oyuncunun takipçi sayısı ise sekiz yüz bini çoktan geçmiş. En çok beğeniyi ise fotoğrafları değil bu videosu almış, yüz kırk altı bin kişi kalplemiş.

10- Anıl Tetik 

Hayat Bazen Tatlıdır’dan sonra Kızlarım İçin ile ekranlara dönen yakışıklı oyuncunun takipçi sayısı dört yüz elli bini çoktan geçmiş. En çok beğeniyi ise Simay Barlas ile olan bu fotoğrafı almış, nice ödüllere… 

11- Sevda Erginci 

Karagül, Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk gibi dizilerde rol aldı Sevda Erginci… Instagram’da takipçi sayısı ise üç yüz doksan bin olmuş bile… En çok beğeniyi ise seksen bin beğeniyi geçen bu fotoğrafı almış. 

12- Ali Burak Ceylan 

Kara Sevda ve Kalp Atışı gibi dizilerde rol alan yakışıklı oyuncunun takipçi sayısı bir milyonu geçmiş. En çok beğeniyi ise Öykü Karayel ile olan bu tatlış fotoğrafı almış. 

13- Melisa Aslı Pamuk 

Son olarak Kara Sevda’da izlediğimiz güzel oyuncunun ekranlara dönmesini dört gözle bekleyenlerdenim. Bir milyon altı yüz bin takipçisi olan Melisa Aslı Pamuk’un ise en çok bu selfiesi kalplenmiş. 

14- Kıvanç Tatlıtuğ 

Cesur ve Güzel’de rol aldı son olarak… Hadi Be Oğlum adlı sinema filminde de başrol oynadı. Vizyona taze giren film gişede başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. İki milyon takipçiye ulaşan Kıvanç Tatlıtuğ’un ise en çok kalplenen fotoğrafı eşiyle olan aşk dolu karesi olmuş… Mutlulukları daim olsun. 

15- Burak Çelik 

Söz’de konuk oyuncu olarak izlediğimiz Burak Çelik’ in Instagram’da takipçi sayısı dört yüz kırk altı bini geçmiş bile… En çok beğeniyi ise bu selfiesi almış.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.