Hazal Filiz Küçükköse’nin olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 yılında doğmuş. Liseyi Ankara’da okumuş. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü üçüncü sınıfa kadar okuyup bırakan güzel oyuncu, şu an Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nde lisansına devam etmekteymiş. Basketbol ve atletizm sporları ile ilgileniyor, masa tenisi oynuyor ve formunu pilates ile koruyormuş. Deniz adında ona tıpa tıp benzeyen bir ikiz kardeşi var ve Beşiktaşlı… 

Oyunculuk dersleri almaya devam eden Hazal’ı ilk olarak 2009-2010 yıllarında Deniz Yıldızı’nda canlandırdığı Gözde karakteri ile tanıdık. Daha sonra 2011-2012 yılları arasında atv’de yayınlanan Kalbim Seni Seçti’de Ada karakteri ile izledik. Ayrıca aynı yılda Ustura Kemal ve Uçurum adlı dizilerde de rol aldı. 2014 Beni Affet’te Leyla karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse daha sonra Günahkar’da Aslıhan Karasu’ya hayat verdi. Asıl çıkışını geçtiğimiz günlerde Emmy alan ilk Türk dizisi olan Kara Sevda’da canlandırdığı Zeynep Soydere Kozcuoğlu karakteri ile yakaladı. Dizinin finaline birkaç hafta kala yeni bir diziyle anlaştığı açıklandı ve onu yaz dizisi olarak başlayan ve sadece on bölüm süren Rüya adlı dizide Elif Ardalı karakteri ile izledik. Mehmed Bir Cihan Fatihi ile ekranlara döneceği konuşuluyor. İlerleyen zamanlarda hangi yakışıklı oyuncuyla görürüz bilemiyoruz bizim gönlümüzden geçenler belli… Gerçekten hem çok güzel hem de çok yetenekli bir oyuncu kendisi… Hazal Filiz Küçükköse’nin olası partnerleri yazısına buyurunuz! 

1- Çağatay Ulusoy

Adını Feriha Koydum, Medcezir, Delibal, İçerde gibi projelerde izlediğimiz yakışıklı oyuncuyu yakında bir internet dizisinde, Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin başrolünde göreceğiz. Kendisini Hazal Filiz Küçükköse ile izlemek isteyen hayranları var. İki polisin hayatının anlatıldığı bir sinema filminde belki? Aksiyon dolu bir aşk hikayesini kim sevmez ki… 

2- İbrahim Çelikkol 

Pars Narkoterör, MAT, Keskin Bıçak, Karadağlar, İffet, Merhamet, Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat ve Kördüğüm’de izledik İbrahim Çelikkol’u… Şu an ise Siyah Beyaz Aşk’ta rol alıyor. İkiliyi bir sinema filminde izlemek pek güzel olmaz mıydı? Bol aksiyonlu bir hikayede imkansız bir aşkın kahramanları olarak mesela? Ne dersiniz?

3- Aras Bulut İynemli

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yüzyıl, Maral:En Güzel Hikayem, İçerde gibi dizilerde izledik. Şimdilerde Çukur’da Yamaç Koçovalı karakterine hayat vermekte olan Aras Bulut İynemli ile son olarak Rüya’da izlediğimiz Hazal Filiz Küçükköse’yi aynı projede izlesek fena mı olur? İkili hem yetenekli hem de uyumlu… Öyleyse bir gün yan yana görmek dileğiyle!

4- Çağlar Ertuğrul 

Benim İçin Üzülme, Kurt Seyit ve Şura, Boynu Bükükler, Medcezir, Dağ / Dağ 2’de rol alan yakışıklı oyuncuyu yaklaşık iki sezondur Fazilet Hanım ve Kızları’nda izlemekteyiz. Çağlar Ertuğrul ve Hazal Filiz Küçükköse’yi birlikte izlemek isteyenlerin ise sayısı bir hayli fazla… İkiliyi bir sinema filminde partner olarak görebilirdik. Güzel olmaz mı? 

5- Onur Tuna

Hayat Devam Ediyor, Filinta, Cesur Yürek gibi dizilerde rol alan yakışıklı oyuncu yakında yeni dizisiyle ekranlara dönecek. İkiliyi hiç yan yana düşünen oldu mu bilemiyorum ama bence güzel bir enerji yakalayabilirler. Belki bir dönem dizisinde kavuşamayan iki aşık, belki de günümüzde bir aşk hikayesinde izleriz onları… 

BONUS 

Kaan Urgancıoğlu

Son olarak Kara Sevda’da başarılı bir performans sergiledi Kaan Urgancıoğlu… Emir ve Zeynep’in ilişkisi ise sadece bizim ülkemizde değil birçok farklı ülkenin izleyicileri tarafından sevildi ve ilgiyle izlenildi. Ekran enerjileri tutan ve uyumları çokça konuşulan ikiliyi yeniden bir arada görmek isteyenlerin sayısı ise bir hayli fazla… Umarım yeniden bir araya gelirler. Dizi veya sinema filmi, fark etmiyor açıkçası… Yeter ki onları yeniden birlikte izleyelim.

Peki siz Hazal Filiz Küçükköse’yi hangi yakışıklı oyuncuyla izlemek isterdiniz? 🙂 Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.