Kaan Urgancıoğlu’nun olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Kaan Urgancıoğlu, 8 Mayıs 1981’de İzmir’de doğdu. Baba tarafı İzmir-Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu Özel Türk Koleji’nde okudu. Liseyi ise Amerikan Koleji’nde bitirdi. Daha sonra Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasaları Bölümü’nü kazandı. Böylelikle 2000 yılında İstanbul’a yerleşti.

Demet Akbağ aracılığı ile 2002 yılında Karaoğlan adlı dizide rol alarak televizyon dünyasına adımını atmış oldu. Daha sonra Kampüsistan, Avrupa Yakası, Yeniden Çalıkuşu, Körfez Ateşi, Sessiz Gece, Seni Çok Özledim, Gülpare, Ah Polis Olsam, Azap Yolu, Tutsak, Limon Ağacı, Ayrılık, Canım Ailem, Düriye’nin Güğümleri, Bir Ömür Yetmez, Leyla ile Mecnun, Düşman Kardeşler, Son, Acayip Hikayeler, A.Ş.K, Filinta, Kara Sevda olmak üzere toplam yirmi üç dizide oynadı. Ispanaktan Nağmeler, İlk Aşk, Son Ders:Aşk ve Üniversite, Büşra, Peş Peşe, Uzaklarda Arama adlı sinema filmlerinde rol aldı. Birbirinden farklı hikayelerde, birbirinden farklı karakterlere hayat verdi. Emir Kozcuoğlu karakteri ile gönüllerimize taht kuran yetenekli oyuncunun ekranlara dönmesini dört gözle bekleyenlerdenim. Peki yanında hangi güzel oyuncuyu mu görmek istiyoruz? Buyurunuz! 

1- Tuba Büyüküstün

Son olarak Cesur ve Güzel’de rol aldı güzel oyuncu… Ne zaman nasıl bir projeyle ekranlara döner bilemiyoruz. Yazıya dönecek olursam Kaan Urgancıoğlu ile Tuba Büyüküstü’ü bir sinema filminde görmek isterdim ben. Aksiyonun ortasında tehlikeli iki aşığın hikayesinde belki… 

2- Fahriye Evcen

Son olarak Ölene Kadar’da rol aldı Fahriye Evcenç… Kendi açıklamasına göre yeni bir dizi projesi yokmuş. Bir sinema filmi neden olmasın diyeyim. Bol gözyaşı döktüren, hüzünlü bir aşk hikayesinde olabilir. Kim bilir? 

3- Burçin Terzioğlu 

Poyraz Karayel’dek canlandırdığı Ayşegül karakteriyle gönlümüze taht kurdu adeta Burçin Terzioğlu… Ekranda görmek istediğimiz yetenekli oyuncuların en başında geliyor. Neden iki yetenekli ismi bir arada izlemeyelim ki? Birlikte bir dizi projesiyle ekranlara dönseler, keşke!

4- Serenay Sarıkaya 

Medcezir’den sonra sinema perdesinde İkimizin Yerine ve Fi-Çi’de izlediğimiz Serenay Sarıkaya ile Kaan Urgancıoğlu eski partner aslında… Bir çoğumuz hatırlamıyor belki. Hazır bu kadar kendilerini geliştirmiş iki profesyonel oyuncu olmuşlarken yeniden bir arada görmeliyiz onları. Kirli işlerin döndüğü tehlikeli ve bol aksiyonlu bir sinema filminde belki… Ya da bir dizi… Güzel olmaz mıydı?

5- Aslı Enver 

Son yılların yıldızı en çok parlayan isimlerinden biri olan İstanbullu Gelin’in Süreyya’sını yakın zamanda sinemada Öteki Taraf adlı sinema filminde izledik. Aslı Enver ile Kaan Urgancıoğlu’nu neden hala birlikte izlemedik bilemiyorum. Belki aksiyonlu bir internet dizisinde belki de bol tutkulu bir aşk hikayesinde… İkisini birlikte izlemeliyiz kesinlikle!

6- Özge Özpirinçci 

Yılın en başarılı dizilerinden biri olan Kadın’da Bahar karakteriyle izlemekteyiz Özge Özpirinçci’yi… Neden bilmiyorum ama Özge Özpirinçci ile Kaan Urgancıoğlu’nu çok uyumlu bulanlardanım. Sizce de yan yana pek güzel değiller mi? Beraber bir projede yer alsalar delice izlenmez mi?

BONUS 

Hazal Filiz Küçükköse

Artık bonusları tahmin ettiğinizi biliyorum. Ve burada da sizin en çok görmek istediğiniz isim yer alıyor. Evet, onların uyumunu çok sevdik. Evet, hayranları onları unutmuyor ve vazgeçmiyor. Çok büyük bir hayran kitlesi var onların. Kara Sevda’nın ZeyMir’ine hayat veren ikiliyi birlikte bir sinema filminde yada dizide yeniden yan yana izlemek istiyoruz. Belki bir gün hayaller gerçek olur.

Peki siz Kaan Urgancıoğlu’nu hangi yetenekli kadın oyuncuyla izlemek isterdiniz? Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.