Ahmet Kural ve Murat Cemcir Tolgshow’a konuk oluyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Tolga Çevik’in sıra dışı programı TOLGSHOW bu hafta, komedi izleyicisinin çok sevdiği ikili Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i ağırlayacak, eğlence yine zirveye taşınacak. 

Fotoğraf: FOX

Çevik’in ikiliye sorduğu “Sinema yaparken ne arzularsınız, sizi ne mutlu eder?” sorusu üzerine Cemcir’in “Film ‘konulu’ olursa mutlu oluruz” esprisine Çevik’in “Demek üçümüz de aynı mahalledeniz” diye yanıt vermesi salonu kahkahaya boğdu.  Yeni filmleri ‘Ailecek Şaşkınız’ 2 Mart’ta vizyona giren Kural ve Cemcir, TOLGSHOW’da kızkardeşleri ile evlenmek isteyen ‘Arkadaşım’ (Tolga Çevik)’ı teste tabi tutan iki ağabeyi canlandırdı. Ağabeylerden birinin kız kardeşinin evliliğine gönüllü olması, diğerinin itirazı ve Arkadaşım’ın onlara karşı verdiği mücadele izleyiciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu. 

Fotoğraf: FOX

TOLGSHOW’un ikinci perdesinde ise 1970’li yıllarda yaşayan bir ambulans doktorunu canlandıran ‘Arkadaşım’ yine karmaşık bir hikayenin içinde… Hamile bir kadın, doğuma dakikalar kala nikahının kıyılmasını isteyince,  iş yine Arkadaşım’a düşecek olaylar ardı ardına gelişecek.

Fotoğraf: FOX

25 Film’in yapımcılığını üstlendiği; gizemli yönetmen Fırat Parlak ve Minik müzisyen Özer Atik’in yer aldığı, ekranların en komik, en neşeli ve en yaratıcı programı TOLGSHOW’un 8. bölümü 3 Mart Cumartesi akşamı FOX’ta…

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.