Kıvanç Tatlıtuğ’un olası partnerleri!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Ekim’in 27’sinde, 1983 yılında Adana’da doğan Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Edirneli, babası Boşnak kökenli bir Adanalı’dır. 2002 yılında prestijli bir manken yarışması olan Best Model of Turkey’e katıldı ve birinci oldu. Sonrasında Best Model of the World yarışmasına seçilmeye hak kazanan yakışıklı oyuncu bu yarışmada da birinci olarak tüm dünyada tanınan bir isim haline geldi. Yirmiden fazla kere “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” seçildi. Ayrıca stili ile de bir çok ödül aldı. 

Televizyon ekranına ilk adımını Gümüş dizisi ile attı. Ardından Menekşe ile Halil’de Halil karakterini canlandırdı. Oynadığı her karakter ile çok konuşulan bir isim olan Kıvanç Tatlıtuğ, hayatının rolüne hayat verdi sonra… Aşkı Memnu’da Behlül karakteriyle hala konuşulmakta… Diziden sonra Ezel’de konuk oyuncu “Sekiz” olarak kendisini izledik. Atarlı giderli rollerin üstesinden de geldi, Kuzey Güney’de Kuzey Tekinoğlu karakteriyle karşımıza çıktı. “Dönem işinde de iyiyim!” dedi, Kurt Seyit ve Şura’da Seyit karakteriyle izledik onu… Ardından Cesur ve Güzel’de Cesur Alemdaroğlu’na hayat verdi. Ayrıca Amerikalılar Karadeniz’de 2, Kelebeğin Rüyası ve Hadi Be Oğlum filmlerinde rol aldı. Ekranların en başarılı isimlerinden… Ne zaman yeni bir dizi ile döner bilemiyoruz ama kendisinin yeni projesini çok merak ediyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ ‘un olası partnerleri yazısına buyurunuz! 

1- Burcu Biricik

Hayat Şarkısı ile yıldızı parlayan Burcu Biricik, 8. Gün ile çok yakında ekranlara dönecek. Kıvanç Tatlıtuğ ile uyumu da ortada malum… İki maviyi birlikte bir sinema filminde izlesek pek güzel olmaz mıydı? Şöyle bol acıklı bir aşk hikayesinde mesela… 

2- Elçin Sangu

Kiralık Aşk’ta rol aldıktan yıldızı iyice parlayan Elçin Sangu, Blu TV’de yayınlanacak olan Yaşamayanlar’da rol alacak. İkiliyi daha önce Kurt Seyit ve Şura’da rol arkadaşı olarak izlemiştik. Belki bir dizi belki bir sinema filmi… Bol aksiyonlu ve tehlikeli bir hikayenin ortasında imkansız bir aşkın kahramanları olarak izlesek mesela… Güzel olmaz mı?

3- Aslı Enver

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterine hayat vermekte olan Aslı Enver ile Kıvanç Tatlıtuğ birlikte mükemmel olmazlar mı? Aşk ve tutku dolu bir hikaye yerine, yıllarca doludizgin devam eden bir evliliğin nasıl bitişe doğru süreklendiğini anlatan bir hikayede karı – koca olarak belki?

4- Ayça Ayşin Turan

Karagül’den sonra Meryem ile zirveye doğru emin adımlar atan Ayça Ayşin Turan ‘ın yeteneği ve güzelliği ortada ne de olsa… Bir dizi ya da bir sinema filmi, ne olur nasıl olur bilemiyoruz ama yan yana izlememiz gereken iki isim kesinlikle… 

5- Serenay Sarıkaya

Fi-Çi’de Duru Durulay karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya’nın dizisi final yapmak üzere… Belki ikiliyi bir televizyon dizisinde görürüz. Ya da bir internet dizisi, kim bilir? Yasa dışı işler yapan iki tehlikeli rakibin tutkulu aşkını anlatan bir hikaye kulağa fena gelmiyor açıkçası… 

6- Neslihan Atagül

Kara Sevda’da başarılı performansından sonra yeni dizisi Dip’te İlker Kaleli ile izleyeceğiz Neslihan Atagül’ü… İki ismin de ne kadar yetenekli olduğunu biliyoruz. Neden birlikte bir projede rol almasınlar ki? Şöyle hikayesi çok güçlü bir dramada mesela…

7- Beren Saat

Aşkı Memnu’nun efsane çifti onlar… Yıllar geçti ama hala uyumlular ve hayranları onlardan vazgeçmiyor. “Böyle uyum bir daha gelmez!” diyorlar. Belki imkansızı istiyorlar… “Neden olmasın?” diye de umut etmekten vazgeçmiyorlar. Evet neden olmasın? Belki yeniden bir araya gelirler ve partnerler listesinde onların da adını görürüz.

BONUS 

Fahriye Evcen

Son olarak Ölene Kadar’da Engin Akyürek ile rol almıştı Fahriye Evcen… Kurt Seyit ve Şura’da Mürvet karakteriyle Kurt Seyit’in  eşi rolünü oynamıştı. Açıkçası çok azdı ikilinin sahneleri ve doyamadık onlara… Yeniden birlikte görmek istediğimiz isimlerden ikili… Bir gün neden olmasındı?

Peki siz Kıvanç Tatlıtuğ’u kiminle izlemek istiyorsunuz? Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.