Çukur’un kadrosunda hangi isimleri görmek isterdik?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Çukur, sezonun en çok izlenen dizilerinden biri ve şüphesiz bu başarısında sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olmasının da etkisi büyük. Hal böyle olunca bu kadar dikkat çekici bir kadroya başka hangi isimler çok yakışırdı diye düşündük ve derleyelim istedik. Buyurunuz hayallerle dolu yazımıza!

1- Uğur Polat

Biz hikayeye gözümüzü Yamaç’ın Çukur’a dönmesi ile açtık ama Çukur’un geçmişi çok daha eskiye dayanıyor. Eski bir dost ya da düşman hikayelerinden biri Uğur Polat ile ilgili olsa harika olmaz mıydı? Dost olması durumunda Yamaç’ın Çukur, ailesi ve birçok şey arasında kaldığı durumlarda iyi bir akıl hocası olabilirdi. 

2- Berk Hakman

Suskunlardaki Gurur rolüyle unutulmaz performanslardan birine imza atan Berk Hakman, ilk bölümlerden beri seyircinin dizide görmeyi en çok istediği isimlerden biri. Hazır Çukur’a polis girmeye başlamışken Suskunlardaki gibi bir komiser rolüyle boy gösterse ya da Aliço’nun keskin nişancı olmasının hikayesinin bir parçası olarak havalı bir giriş yapsa ne güzel olurdu! 

3- Necip Memili

İdris’in hapisteki büyük oğlu Cumali’nin ilk bölümlerden beri adı geçiyor ama ne zaman hapisten çıkacağı ya da kimin canlandıracağı henüz belli değil. Bize göre Necip Memili, yeteneği ve ağırlığıyla Cumali karakteri için biçilmiş kaftan gibi!

4- Funda Eryiğit

Çukur erkeklerinin karakter hikayelerini çok başarılı bulsak da güçlü kadın karakterlerin eksikliği zaman zaman hissediliyor. Poyraz Karayel’de canlandırdığı ajan karakteriyle büyük beğeni toplayan Funda Eryiğit, suça bulaşmış, tehlikeli ve biraz da çatlak bir kadın rolüyle Çukur’a çok yakışırdı! 

5- Sarp Akkaya

Vartolu’nun, Salih’ten Vartolu Sadettin’e dönüşmesinin hikayesini oldukça merak ediyoruz. Bu sırada tanıştığı Çukur’a yakışacak türden azılı suçlular mutlaka olmuştur! Sarp Akkaya da eskiden tanıştığı psikopat adamlardan birini oynasa ve Vartolu ile Çukur’da yolları tekrar kesişse çok güzel olurdu!

6- İlker Kaleli

Yukarda da söylediğimiz  gibi Vartolu’nun geçmişinde sayamayacağımız kadar kişiyle tanıştığını tahmin ediyoruz ancak hepsinin de kötü olmasına gerek yok. Belki Varto belki İstanbul’dan eski bir dostun Vartolu’nun yanına dönüşü de ilginç olabilirdi. Sonuçta Vartolu’nun dostu da kendisi gibi deli, manyak olacaktır ki manyak deyince ilk aklımıza gelen isimlerden biri Poyraz Karayel’den dolayı İlker Kaleli’dir! 🙂

7- Hande Doğandemir

Koçovalıların hepsi erkek kardeşler, ailede bir kız kardeşin eksikliği hissedilmiyor mu? Bu boşluğu dışarda eğitim alıp Yamaç gibi yıllar sonra Çukur’a dönmeye karar veren, hikayenin işlenişinde varlığından bir anda haberdar olacağımız, beraber büyüyüp kız kardeşleri gibi gördükleri bir kuzen rolüyle Hande Doğandemir doldurabilirdi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı