Engin Akyürek’in olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Engin Akyürek 12 Ekim 1981 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu. “Türkiye’nin Yıldızları” adlı yarışma programında birinci olarak televizyon dünyasına adımını attı. Yarışmanın sona ermesinin ardından, Yabancı Damat’ın kadrosuna katıldı. 2004 – 2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde Kadir Sadıkoğlu karakterini canlandırdı. Kader ve Bi Küçük Eylül Meselesi adlı filmlerde oynadı. Yakın zamanda vizyona girecek olan Çocuklar Sana Emanet’te rol aldı. Karayılan’da Nizipli karakterine hayat verdi. Ardından Bir Bulut Olsam’da Mustafa karakteriyle izledik. Fatmagül’ün Suçu Ne’de Kerim karakterine hayat verdi. Kara Para Aşk’ta canlandırdığı Ömer karakteriyle gönüllere taht kurdu. Son olarak ise Ölene Kadar’da rol aldı. 

Defalarca “En İyi Erkek Oyuncu” seçildi. 2015 yılında gerçekleşen Uluslararası Seul Drama Ödüllerinde “En İyi Aktör” seçildi. Hem çok yetenekli hem de çok yakışıklı bir isim… Ne zaman ekranlara döner bilemiyoruz. Peki hangi kadın oyuncuyla izlemek istiyoruz? Buyurunuz!

1- Hazal Filiz Küçükköse 

Mehmed: Bir Cihan Fatihi ile ekranlara dönecek olan güzel oyuncuyu Engin Akyürek ile izlemek güzel olabilirdi. Belki yıllar sonra bir dizide, belki de bol aksiyonlu bir sinema filminde? Güzel olabilir!

2- Ayça Ayşin Turan 

Meryem dizisiyle dikkatleri üzerine çekti, yıldızı iyice parladı güzel oyuncunun… Bir sinema filminde ya da dramatik bir aşk hikayesinde ikiliyi birlikte izlesek fena olmazdı sanki… Ne dersiniz?

3- Cansu Dere 

Anne dizisinden sonra ekrana ara verdi güzel oyuncu… Yakın zamanda puhutv dizisi Şahsiyet’te rol alacak olan Cansu Dere ile Engin Akyürek’in uyumu ortada malum… Belki birlikte bir televizyon dizisiyle ekranlara dönerler ileride, kim bilir?

4- Burcu Biricik

Yakında başlayacak olan 8.Gün’de başrolde izleyeceğimiz Burcu Biricik’le Engin Akyürek’i yıllar sonra belki bir televizyon dizisinde ya da polisiye konulu bir sinema filminde izlesek pek güzel olmaz mıydı? 

5- Nesrin Cavadzade 

Bizim Hikaye ile ekranlara döndü güzel oyuncu… Engin Akyürek ile dramatik bir hikayeyi konu edinen bir sinema filminde tutkulu bir çifti canlandırabilirlerdi. Sizce güzel olmaz mıydı? 

6- Neslihan Atagül

Kara Sevda’dan sonra puhutv dizisi Dip ile ekranlara dönecek olan Neslihan Atagül ile Engin Akyürek’i belki ilerleyen zamanlarda aynı projede izleriz. İki yetenekli oyuncuyu birlikte izlemek güzel olurdu. Ortaya derin ve etkileyici bir iş çıkacağından şüphemiz yok.

BONUS 1

Beren Saat 

Fatmagül’ün Suçu Ne adlı dizide başrolleri paylaştılar. Seksen bölüm süren dizide hem Kerim ve Fatmagül’ün aşkı kadar Beren Saat ile Engin Akyürek’in uyumu çok konuşuldu ve çok sevildi. Hayranları onların yeniden bir araya gelmesini istiyor.. Belki bir gün olur, kim bilir? 

BONUS 2 

Tuba Büyüküstün 

Elli dört bölüm süren Kara Para Aşk’ta Ömer Demir ve Elif Denizer karakterlerine hayat verdi ikili… Oyunculukları ve uyumlarıyla izleyen herkesi hayran bıraktırdılar kendilerine… Yeniden bir araya gelmeleri belki imkansız, belki de mümkün bilemeyiz. Ama biz onları yeniden birlikte görmek istiyoruz.

Peki siz Engin Akyürek i hangi isimle izlemek isterdiniz? Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.