Birbirinden farklı her duygunun adamı: İlker Kaleli!

2 dakikada okuyabilirsiniz

İlker Kaleli’yi tanıyan ve izleyen herkes ne kadar başarılı, yetenekli ve muazzam bir oyuncu olduğunu çok iyi biliyor. Başarılı oyuncu yer aldığı her projede fark yaratıyor! Onu ekranda en son Poyraz karakteri ile izledik. Karaktere kattığı yorum efsaneydi diyebilirim, anlatmaya kelimeler yetmez. Poyraz aşkını ,karanlık yanını, çaresizliğini yaşarken, acı içinde ağlarken ne yaşadıysa ben de yaşadım ekran karşısında… Aslında kendisini her izlediğimde ilk defa izliyomuşum gibi hayran kaldığımı da belirtmem gerek… Peki biz bu adamı yani İlker Kaleli’yi neden bu kadar sevdik? Bir de bu gözle bakın!

1- İlker Kaleli’nin altın gibi bir kalbi var! 

Fotoğraf: İlker Kaleli Resmi Instagram Hesabı

Kalbi o kadar güzel ki… Onu takip ettiğiniz zaman anlıyorsunuz ki kalbinize dokunuyor. Çoğu zaman izleyenlerini mutlu ediyor. İçi sevgi ve güzel şeylerle dolu bir kalbi var kendisinin… Eminim onu yakın takip edenler bunu çok iyi biliyor. 

2- Başarılı ve yetenekli bir oyuncu!

Fotoğraf: İlker Kaleli Resmi Instagram Hesabı

İşini seven ve işini her zaman çok iyi yapmak için çaba gösteren bir adam İlker Kaleli… Onu seyrederken bunu çok iyi anlıyor insan. Hangi oyunculuk tekniğini kullandığını, nasıl çalıştığını elbette bilemem. Ama biliyorum ki onun da ilk hedefi hissetmek… Çünkü ancak bu kadar derinden hissedersen, hissettirirsin.

3- Sevenleri için büyük bir ilham kaynağı!

Fotoğraf: İlker Kaleli Resmi Instagram Hesabı

O kadar çok değerlisin ki bizim için anlatmak zor… Kişiliğinle, karakterinle, yaptıklarınla, söylediklerinle tanımadığın yüzlerce insanın hayatına bir şekilde dokundun İlker’cim Kaleli…

4 – Havası başka, tarzı başka!

Fotoğraf: İlker Kaleli Resmi Instagram Hesabı

“Ne olursa olsun, şartlar ne gerektirirse gerektirsin, dik duran, eğilmeyen, inandığı gibi yaşamak için mücadele eden herkese bir selamım,iyi ki varsınız!” diyen bir adam nasıl başka bir duruşa sahip olmaz ki?

Fotoğraf: İlker Kaleli Resmi Instagram Hesabı

Son olarak söylemek isterim. İlker’cim Kaleli; bize çok şey kattın, her gün bize kattığın şeylerle ilerliyoruz, yüreğimize en çok dokunan olarak kalacaksın. Yeni işinde başarılar diliyorum sana… Eminim yine çok güzel bir iş olacak,orada da parlayacaksın! Yolun hep açık olsun güzel insan. Heyecanla bekleyeceğim çünkü biliyorum; her duygunun bir İlker’ı var. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.