Bölüm 3: Oyuncuların rol aldığı ilk sinema filmleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Sinema dünyası, dizi dünyasından daha farklı bir yerde duruyor ve çok başarılı dizilere imza atmış oyuncuların beyazperdeye adım atması paralel bir zaman diliminde gerçekleşmeyebiliyor. Peki, ekranda çok severek izlediğimiz başarılı oyuncuların ilk sinema filmi deneyimleri hangisi? Buyurun sohbete!

Aras Bulut İynemli – Mahmut ile Meryem

Fotoğraf: Google Images

Aras Bulut İynemli’nin beyazperdeye ilk adımı bir dönem filmi olan Mahmut ile Meryem oldu. 2013 yılında vizyona giren film, 65.584 kişi tarafından izlendi.

Neslihan Atagül – İlk Aşk

Fotoğraf: Google Images

Neslihan Atagül, kariyerine çok küçük yaşlarda başlayan ve ekranlarda büyüyen isimlerden… Güzel oyuncunun ilk sinema filmi ise usta oyuncuları bir araya getiren “İlk Aşk” oldu. 2006 yılında vizyona giren film, 268.499 kişi tarafından izlendi.

Erkan Kolçak Köstendil – İtirazım Var

Fotoğraf: Google Images

Ekranın en başarılı isimlerinden biri olan Erkan Kolçak Köstendil’in sinema dünyasına attığı adım da oldukça sağlam elbette… Usta kadrosu ve başarılı senaryosuyla dikkat çeken “İtirazım Var” Erkan Kolçak Köstendil’in beyazperdeye adım atmasını sağladı. 2014 yılında vizyona giren film, 138.356 kişi tarafından izlendi.ç

Miray Daner – Dersimiz: Atatürk

Fotoğraf: Google Images

Vatanım Sensin ile birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Miray Daner, ekranın en yetenekli genç isimlerinden bir tanesi… Güzel oyuncunun ekranla da beyazperdeyle de tanışması çocukluk yaşlarına uzanıyor. İlk sinema filmi ise Dersimiz: Atatürk! 2010 yılında vizyona giren film, 861.468 kişi tarafından izlendi.ç

Burak Deniz – Arada

Fotoğraf: Arada Resmi Twitter Hesabı

Ekranlarda kendine has ve farklı havasıyla dikkatleri üzerine çeken Burak Deniz, beyazperdeye ise “Arada” filmi ile adım attı. Film, 13 Nisan 2018’de vizyona girecek!

Burcu Özberk – Direniş Karatay

Fotoğraf: Direniş Karatay Resmi Twitter Hesabı

Güneşin Kızları dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteriyle birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşan Burcu Özberk’i beyazperdeyke tanıştıran film “Direniş Karatay” oldu. Film, 9 Mart 2018’de vizyona girecek.

İlker Kaleli – Silsile

Fotoğraf: Google Images

Başarısı dilden dile yayılan İlker Kaleli, son zamanların aranan aktörlerinden bir tanesi! Başarılı oyuncunun beyazperdeye ilk adımı da oldukça sağlam… Silsile, İlker Kaleli’nin rol aldığı ilk sinema filmi… 2014 yılında vizyona giren film, 31.088 kişi tarafından izlendi.

Gökçe Bahadır – Dedemin İnsanları

Fotoğraf: Google Images

Hayat Bilgisi ile ekran kariyerine sağlam bir başlangıç yapan ve sonrasında Yaprak Dökümü ile ekrandaki yerini iyiden iyiye sağlamlaştıran Gökçe Bahadır, beyazperdeye de bir Çağan Irmak filmi olan “Dedemin İnsanları” ile şahane bir adım attı! 2011 yılında vizyona giren film, 1.204.183 kişi tarafından izlendi.

Halit Ergenç – Okul

Fotoğraf: Google Images

Ekranın usta isimlerinden bir tanesi olan ve canlandırdığı her karakterle kendisine bir kez daha hayran bırakan Halit Ergenç’in beyazperdedeki ilk deneyimi “Okul” filmi ile yaşandı. 2004 yılında vizyona giren film, 836.521 kişi tarafından izlendi.

Şükrü Özyıldız – Neva

Fotoğraf: Google Images

Ekranların aranan jönlerinden biri olan Şükrü Özyıldız, oldukla başarılı projelere imza attı. Başarılı oyuncunun rol aldığı ilk sinema filmi ise “Neva” idi. 2013 yılında vizyona giren film, 50.052 kişi tarafından izlendi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.