Fahriye Evcen’in olası partnerleri!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986 yılında Solingen’de doğdu. Anne tarafından Çerkes kökenli; baba tarafında Kavala göçmenidir. Türkiye’de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan’ın programında seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı. Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti. 2005 yılında Asla Unutma’da Pınar karakterini canlandırdı. 2006’da Hasret’te Songül karakteriyle izledik. Asıl popülerliğe ulaştığı 2006-2010 döneminde Yaprak Dökümü’nde Necla Tekin’e hayat verdi. Bu dizi ile yıldızı parlayan oyuncu daha sonra 2011 yılında Yalancı Bahar’da Zeynep Karaman, 2012’de Veda’da Mehpare karakterlerine hayat verdi. Ardından 2013-2014 yılları arasında Çalıkuşu’nda Feride’yi canlandırdı. 2014 yılında ise Kurt Seyit ve Şura’da Murka/Mürvet karakteriyle izledik. Son olarak ise 2017 yılında Ölene Kadar’da Selvi/Vildan karakteriyle kendisini televizyon ekranında gördük. 

Cennet, Aşk Tutulması, Takiye:Allah Yolunda, Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak, Evim Sensin, Aşk Sana Benzer ve Sonsuz Aşk adlı filmlerde oynadı. Sekiz dizide rol aldı, bunlardan yedisi başroldü. Üç markanın yüzü olan Fahriye Evcen, dört defa “En İyi Kadın Sinema Oyuncusu” seçildi. 29 Haziran 2017’de Burak Özçivit ile evlendi. Dünyanın en güzel otuz kadını listesinde dokuzuncu sırada yer alan güzel oyuncu birbirinden farklı unutulmaz karakterler canlandırdı. Ekranlara dönmesini bekliyor sevenleri… Peki yanında hangi yakışıklı ismi görmek istiyoruz? Öyleyse buyurunuz hayallere ve yazıya! 

1- Mert Fırat 

Yılın çok konuşulan oyuncularından oldu Mert Fırat… Ufak Tefek Cinayetler’de rol almakta olan yakışıklı oyuncu ile Fahriye Evcen’i birlikte izlemeliyiz bence. Hani şöyle bol dramatik, finalinde salya sümük ağlatan bir aşk filminde mesela? 

2- Barış Arduç

Kiralık Aşk’ta ekranda, Mutluluk Zamanı’nda sinema perdesinde izledik son olarak yakışıklı oyuncuyu… Sizce de fazla ara vermedi mi ekrana? Hani birlikte bir diziyle dönseler mesela? Polisiye soslu heyecanlı ve dramatik yanı ağır basan bir hikaye fena olmazdı. 

3- Ahmet Kural 

Kardeş Payı’ndan sonra ara verdi ekranlara yetenekli oyuncu. Sinemada izliyoruz bu aralar onu. Hani o güldüren filmlerden birinde Fahriye Evcen ile başrolleri paylaşsalar ya! Hazır bu kadar uyumlularken… 

4- Gökhan Alkan

Son olarak Kalp Atışı’nda izledik Gökhan Alkan’ı… Aslında birlikte düşününce yan yana izlemek pek keyifli olabilir. Belki romantik bir televizyon dizisinde, o olmazsa bir sinema filminde… Bence bu bir düşünülsün! 

5- Kaan Urgancıoğlu 

Kara Sevda’da ortaya koyduğu performansıyla geçtiğimiz yıla damga vurdu Kaan Urgancıoğlu. Neden onları birlikte izlemeyelim? İkisi de ekrana çok ara verdi. Belki internet dizisinde buluşurlar bir gün… Gizemli bir aksiyon dizisinde ya da imkansız bir aşk hikayesinde… Güzel olmaz mı?

6- Mehmet Günsür 

Fi final yaptı. Ekranlara ne zaman döner bilemiyoruz. Belki ilerleyen zamanlarda bir sinema filminde rol alır. Belki yeniden internet dizisinde oynar. Mehmet Günsür ve Fahriye Evcen’i aynı projede görmek ister miydiniz? 

BONUS 1

Burak Özçivit

Hem Çalıkuşu’nda, hem de Aşk Sana Benzer adlı sinema filminde birlikte başrolleri paylaştılar. Onlar çok yakışıyo, çok da uyumlular… Bir “Maşallah!” bırakalım tabii. Çiftimizi yeniden, yine, bir daha birlikte görmek istiyoruz. Belki ilerleyen zamanlarda onları aynı projede görürüz, kim bilir? Görelim ama; film ya da dizi fark etmez!

BONUS 2 

Kıvanç Tatlıtuğ

Cesur ve Güzel’de rol aldı son olarak Kıvanç Tatlıtuğ… Hadi Be Oğlum filminde ise başroldü. Kurt Seyit ve Şura’da kısacık da olsa partner oldu ikili ama gerçekten çok az gördük birlikte onları… Bir sinema filminde yeniden bir araya gelseler mesela? Gelmeliler değil mi? 

Peki siz Fahriye Evcen ‘i hangi isimle izlemek isterdiniz? 🙂  Ankete buradan ya da aşağıdan oy verebilirsiniz.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.