Ağır Yaşamlar Çarşamba akşamı yeni sezonun ilk bölümüyle TLC’de!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Bu programda, yaşam kalitelerini yükseltmek için inanılmaz bir kilo kaybetme yolculuğuna çıkan, her biri 272 kiloyu aşan cesur insanlarla tanışıyoruz. Her bölüm, yüzlerce kiloyu kaybetmek umuduyla hayatlarını değiştiren rejimleri uygulayan ve tehlikeli bir gastrik bypass ameliyatı olan farklı bireylerin duygulu hikayesini ekranlarınıza getiriyor.

Fotoğraf: TLC

Bu dizi, bir bariatrik rehabilitasyon merkezinde tanışmalarının ardından, hem hayatlarını hem de ilişkilerini kurtarmak için can atan Rena ve Lee’nin hikayesine odaklanıyor. Janine’in ekstrem obezliği onu neredeyse hareket edemez hale getiriyor ve normal bir hayata dönmek için tek umudu fiziksel ve duygusal acılarının üstesinden gelmek. Peki Janine, kilo verme sürecinin ilk aşamalarına dayanabilecek mi? Yüksek riskli bir ameliyatla mücadele eden bu insanların her biri, bağımlılık, başkalarının yardımına ihtiyaç duyma ve umutsuzlukla sürekli savaş veriyor, tek istekleri ise sonunda zafer kazanarak kendileriyle gurur duyabilmek… Ağır Yaşamlar yeni bölümüyle 14 Mart Çarşamba günü saat 22:30’dan itibaren TLC ekranlarında başlayacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.