Çocuklar Sana Emanet’in basın toplantısı yapıldı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’in basın toplantısı gerçekleşti. Engin Akyürek ve Çağan Irmak’la birlikte filmin diğer oyuncularından Hilal Altınbilek, Şerif Sezer ve Osman Alkaş, vizyon öncesi heyecanlarını basınla paylaştı.

Türk Sineması’nın hafızalara kazınan pek çok filmine imza atan Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’, gösterime girmek için gün sayıyor. Filmin basın toplantısı 13 Mart Salı günü Opera Hotel’de gerçekleşti. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği filmin basın toplantısında yönetmen Çağan Irmak ile birlikte başrol oyuncuları Engin Akyürek, Hilal Altınbilek, Şerif Sezer ve Osman Alkaş, basın mensuplarının karşısına geçti.

Filmin yönetmeni Çağan Irmak’ın “Filmin adı ‘Çocuklar Sana Emanet’ ama artık bugünden sonra film size emanet diyebiliriz” sözleriyle başlangıç yaptığı toplantıda tüm ekip heyecanlarını dile getirdi. Yıldız oyuncu Engin Akyürek, Irmak ile çalışmanın çok özel bir deneyim olduğunu dile getirirken, Hilal Altınbilek ise ilk beyazperde serüvenini Çağan Irmak ve bu denli güçlü bir ekiple çalışmanın kendisi için ne kadar değerli olduğunu ifade etti. Başarılı yönetmen Çağan Irmak’la sayısını bile artık hatırlamadığı kadar bir araya geldiğini söyleyen usta oyuncu Şerif Sezer, Irmak’ın kendisi için hep unutulmaz karakterler kaleme aldığını dile getirdi. Osman Alkaş da ‘Çocuklar Sana Emanet’in çok güçlü bir hikayesi olduğunu belirtti. Engin Akyürek’in hayat verdiği Kerem adlı karakterin başından geçen travmatik kaza sonrasında geldiği kasabada karşı karşıya kaldığı sıra dışı olayların anlatıldığı ‘Çocuklar Sana Emanet’, bol sürprizli kurgusu, etkileyici oyunculukları ve çarpıcı hikayesiyle izleyicileri sürükleyecek. Çocuklar Sana Emanet, 23 Mart’ta sinemalarda!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.