Bölüm 4: Oyuncuların rol aldığı ilk sinema filmleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Sinema dünyası, dizi dünyasından daha farklı bir yerde duruyor ve çok başarılı dizilere imza atmış oyuncuların beyazperdeye adım atması paralel bir zaman diliminde gerçekleşmeyebiliyor. Peki, ekranda çok severek izlediğimiz başarılı oyuncuların ilk sinema filmi deneyimleri hangisi? Buyurun sohbete!

Demet Evgar – Banyo

Fotoğraf: Google Images

Ekranların ve beyazperdenin aranan isimlerinden biri olan Demet Evgar, uzun yıllardır kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanarak yoluna devam ediyor. Başarılı oyuncunun ilk sinema filmi deneyimi ise dönemin büyük ses getiren filmlerinden biri olan “Banyo” ile oldu. 2005 yılında vizyona giren film 127.067 kişi tarafından izlendi.

Cansu Dere – Son Osmanlı Yandım Ali

Fotoğraf: Google Images

Cansu Dere, son yılların en çok konuşulan ve en çok aranan oyuncularndan bir tanesi… Güzel oyuncunun ilk sinema filmi deneyimi ise Kenan İmirzalıoğlu’nun da başrolünde yer aldığı “Son Osmanlı Yandım Ali” oldu. 2007 yılında vizyona giren film 1.087.570 kişi tarafından izlendi.

Özge Özpirinçci – Veda

Fotoğraf: Google Images

Yeteneği ve duruşuyla dikkatleri üzerine çeken Özge Özpirinçci, ekran kariyerinde olduğu gibi beyazperdedeki kariyerinde de emin adımlarla ilerledi. Başarılı oyuncunun ilk sinema filmi ise “Veda” oldu. 2010 yılında vizyona giren film 1.028.270 kişi tarafından izlendi.

Buğra Gülsoy – Güneşi Gördüm

Fotoğraf: Beyaz Perde

Şimdilerde kendi filminin vizyon heyecanını yaşayan Buğra Gülsoy, sinema kariyerine oldukça başarılı bir adım atarak döneminin en çok konuşulan filmlerinden biri olan Güneşi Gördüm ile başladı. 2009 yılında vizyona giren film 2.566.435 kişi tarafından izlendi.

Barış Arduç – Sadece Sen

Fotoğraf: Hürriyet

Ekranların aranan jönlerinden biri olan Barış Arduç, oldukça büyük bir hayran kitlesine de sahip… Yakışıklı oyuncunun sinema kariyerine adımı ise sevilen aşk filmlerinden biri olan “Sadece Sen” ile oldu. 2014 yılında vizyona giren film 470.134 kişi tarafından izlendi.

Elçin Sangu – Mutluluk Zamanı

Fotoğraf: Beyazperde

Yıllardır ekran yolculuğuna devam eden ve Kiralık Aşk ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Elçin Sangu’nun ilk sinema filmi de Kiralık Aşk dizisinde başrolü paylaştığı Barış Arduç ile, Mutluluk Zamanı filmiyle oldu. 2017 yılında vizyona giren film 563.171 kişi tarafından izlendi.

Fahriye Evcen – Cennet

Fotoğraf: Google Images

Sinema kariyeriyle göz dolduran ve ekranın aranan isimlerinden biri olan Fahriye Evcen, basamakları erkenden tırmanmaya başlayan isimlerden… Güzel oyuncunun ilk sinema filmi ise Engin Altan Düzyatan ile başrolü paylaştığı Cennet… 2008 yılında vizyona giren film 24.774 kişi tarafından izlendi.

Burak Özçivit – Musallat

Fotoğraf: Google Images

Son dönemlerin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Burak Özçivit, ilk sinema filmiyle de adından oldukça söz ettirmeyi başarmıştı. Başarılı oyuncunun ilk sinema filmi, korku türünün başarılı örneklerinden biri olan Musallat… 2007 yılında vizyona giren film 301.220 kişi tarafından izlendi.

Murat Yıldırım – Araf

Fotoğraf: Google Images

Ekranların yakışıklı jönlerinden biri olan Murat Yıldırım, ilk sinema filmi deneyimini korku türünün başarılı örneklerinden biri olan Araf ile yaşadı. 2006 yılında vizyona giren film 126.676 kişi tarafından izlendi.

Mert Fırat – Hayattan Korkma

Fotoğraf: Google Images

Son dönemlerin en çok sevilen ve konuşulan isimlerinden biri olan Mert Fırat’ın sinema kariyeri oldukça eskiye dayanıyor. Başarılı oyuncu beyazperdeye Hayattan Korkma ile adım attı. 2008 yılında vizyona giren film 27.672 kişi tarafından izlendi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.