Fazilet Hanım ve Kızları oyuncuları finalden sonra ne yapar?

4 dakikada okuyabilirsiniz

Yaklaşık iki sezondur Star TV’de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi, yayınlandığı ilk günden beri çokça konuşulan ve üzerinde fikir ayrılıkları yaşanan bir dizi oldu. Dizinin neredeyse her karakterinin kendine özgü bir hayran kitlesi var, oyuncular ise bu ilginin getirdiği hayran kitleleriyle beraber çok daha fazla konuşulmaya başladı. Peki bunca sükse yapan dizinin finalinden sonra oyuncular ne yapar, karşımıza nasıl projelerle çıkar? Gelin bu konudaki fikirlerimizi paylaşalım.

Deniz Baysal (Hazan Çamkıran)

Fotoğraf: Star TV

1991 İzmir doğumlu olan Deniz Baysal, Celal Bayar Üniversitesi’nin Dış Ticaret Bölümü’nde eğitim hayatına devam ediyor. On yaşından beri Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alan Deniz Baysal, karşımıza ilk olarak Derin Sular dizisi ile çıkmış, bunu bir sinema filmi olan Babalar ve Evlatlar; Aşk Ekmek ve Hayaller, Kaçak Gelinler, Beyaz Yalan, Can Bedenden Çıkmayınca ve Rüzgarın Kalbi dizileri takip etmişti. Bu projelerden sonra yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Hazan Çamkıran karakteriyle kariyerinin zirvesini yaşayan Deniz Baysal, bu kadar tanınmasına sebep olan dizi bittikten sonra ne yapar, diye düşünürken bir kafa tatili vermek isteyeceğini tahmin ettik güzel oyuncunun… Şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerin birbirinden farklı olmasından yola çıkarak bundan sonraki karakterinin de Hazan’dan epey farklı olacağını düşünüyoruz. Belki bir gençlik dizisinde, belki de bir aksiyon filminde rol alabilir. Fakat bundan sonra rol alacağı dizinin, Fazilet Hanım ve Kızları kadar konuşulup konuşulmayacağına seyirci karar verecektir.

Alp Navruz (Sinan Egemen)

Fotoğraf: Star TV

1990 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu Alp Navruz, Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun… Oyunculuğa Ceberrut adlı korku filmiyle adım atan Navruz, Arkadaşlar İyidir adlı dizide yer aldıktan sonra Aşk Laftan Anlamaz’da iki bölümlük bir konuk oyunculuk performansı sergiledi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini canlandırmaya başladığında ise henüz ilk bölümden hepimizi geliştirdiği oyunculuğuyla ekrana kilitlemeyi başardı. Oyunculuk kariyerinin henüz başında olmasına rağmen canlandırdığı Sinan Egemen karakteri sayesinde yıl içerisinde birçok ödüle layık görüldü. Fazilet Hanım ve Kızları bittikten sonra kendisini bir sinema filmi projesinde görmeyi isteyen hayranlarını kıracağını düşünmüyoruz açıkçası yakışıklı oyuncunun… Bunun yanı sıra yeni dizisinde şimdiye kadar canlandırdığı karakterlerin dışında, suça bulaşmış bir adamı ya da tam tersi bir komiseri canlandırmasını isteyen hayranları da oldukça fazla. Bakalım genç ve yetenekli oyuncu nasıl bir projeyle ekranlara dönecek?

Çağlar Ertuğrul (Yağız Egemen)

Fotoğraf: Star TV

1987 İzmir doğumlu olan Çağlar Ertuğrul, Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olmasına rağmen şansını oyunculuktan yana denemek isteyenlerden… Üniversite yıllarında okulun tiyatro kulübünde başladığı oyunculuk serüvenine Benim İçin Üzülme, Dağ, Boynu Bükükler, Galip Derviş, Kurt Seyit ve Şura, Dağ 2 gibi yapımlarda yer alarak devam eden Çağlar Ertuğrul’un ekran hayatında ön plana çıkmasını sağlayan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bittiğinde ne yapacağını hepimiz çok merak ediyoruz. Kendisini bir oyuncu olarak değil bir yönetmen veya yapımcı olarak yaşlanırken görmek istediğini söyleyen Ertuğrul’un bir sonraki projesi bu gayesine yönelik mi olur yoksa ekran hayatına yine bir jön olarak mı devam eder bilemeyiz fakat kendini tekrarlamak istemediğini dile getiren oyuncuyu asker veya şirket yöneticisi rollerinde göremeyeceğimizi biliyoruz. Peki ona başka hangi roller yakışır? Basketbol’a olan merakı göz önüne alınırsa bir sonraki projesinde bir basket koçu olarak izleyebiliriz yakışıklı oyuncuyu belki de… Hangi rolle ekrana dönecek olursa olsun hayranlarını fazla bekletmek istemeyeceğinden, Fazilet Hanım ve Kızları’nın ona kazandırdığı popülariteyi doğru değerlendireceğinden eminiz.

Afra Saraçoğlu (Ece Çamkıran Egemen)

Fotoğraf: Star TV

1997 doğumlu olan genç ve güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisi… Onun için Fazilet Hanım ve Kızları’nın en genç yıldızı da diyebiliriz. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay ile beraber oynadığı İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını atan Saraçoğlu, ikinci filmi Kötü Çocuk’ta Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaştı. Fazilet Hanım ve Kızları ilk dizi projesi olmasına rağmen burada canlandırdığı Ece Egemen karakteri ile kendisine bir hayran kitlesi edinen Afra’nın dizi sayesinde yıldızı parlamasından yola çıkarak, finalden sonra yüzünü dinlendirmek yerine hemen doğru bir proje ile ekran hayatına devam edeceğini düşünüyoruz. Onu belki bir gençlik dizisinde, belki de bir aile dramında izleyebiliriz fakat bildiğimiz tek bir gerçek var ki genç yaşında adım attığı oyunculukta kendini geliştirerek ilerlemeyi bırakmayacak, yetenekli bir oyuncu Afra Saraçoğlu…  

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.