Çocuklar Sana Emanet’in kamera arkası görüntüleri yayınlandı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı, Türk Sineması’nın ünlü yönetmenlerinden Çağan Irmak’ın yeni filmi Çocuklar Sana Emanet’in kamera arkası görüntüleri vizyona günler kala seyircinin heyecanını artırıyor. Başarılı yönetmen Çağan Irmak, 23 Mart’ta (bu Cuma) vizyona girecek yeni filmi Çocuklar Sana Emanet’le sinemaseverleri bu sefer gizemli ve umut dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği, Çağan Irmak’ın aynı zamanda senaryosunu da kaleme aldığı Çocuklar Sana Emanet’in başrolünde Engin Akyürek yer alırken ona Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaş gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor. Kerem’in başından geçen travmatik kaza sonrasında geldiği kasabada karşı karşıya kaldığı sıra dışı olayların anlatıldığı Çocuklar Sana Emanet’in yayınlanan kamera arkası görüntüleri gülümseten ve merak uyandıran sahneleriyle seyircinin heyecanını doruğa taşıyor.

Fotoğraf: Avşar Film

23 Mart’ta vizyona girecek olan Çocuklar Sana Emanet, gizemli bir dünyanın kapılarını aralayarak sinemaseverlerin kalbine dokunacak.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.