Şubat ayı Warner Bros’la çok hareketli geçecek!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Warner Bros Şubat’ta sinemalarda yayınlanayacağı dört sinema filmini duyurdu. Listede Özcan Deniz’in yönetmenliğini yaptığı Sevimli ve Tehlikeli ve Bradley Cooper’ın başrolünde olduğu Keskin Nişancı da var. 

 

6 Şubat 

JUPITER YÜKSELİYOR / JUPITER ASSENDING

Jupiter Jones (Kunis) göğün altında bir gece dünyaya geldiğinde, kaderinde çok büyük olayların var olacağına dair birçok işaretler vardır. Şimdi bir yetişkin olan Jupiter, yıldızları hayal etmekte ama her gün başka insanların evini temizlediği işinin ve kötü ayrılıklarla biten ilişkilerinin soğukluğuyla uyanmaktadır. Bir gün Jupiter’i bulmak için genetik mühendislik ürünü eski bir asker olan Caine (Tatum), dünyaya geldiğinde, Jupiter’in onu bekleyen kaderi de ortaya çıkmaya başlar. 

Şikago’nun sokaklarından, uzak galaksilere uzanan “Jupiter Yükseliyor / Jupiter Ascending,”i “The Matrix” Üçlemesinin yaratıcıları Lana ve Andy Wachowski’yazıp yönetti. Başrollerde; Channing Tatum , Mila Kunis ve Sean Bean var.

 

 

6 Şubat

SEVİMLİ TEHLİKELİ

Özcan Deniz’in son filmi “Sevimli Tehlikeli” aksiyondan aşka, romantizmden drama kadar birçok temayı masallarla birleştiriyor. Rapunzel’den Sindrella’ya Beyaz Atlı Prens’ten Robin Hood’a birçok masalın ana temasını içinde barındıran filme; Zarok (Şükrü Özyıldız) yıllar önce Edirne’de bir ailenin beşikteki bebeğini kaçırıp büyük acıların yaşanmasına sebep olur. “Sevimli Tehlikeli”de yıllar sonra bu vicdan azabından kurtulacağı bir fırsat yakalayan Zarok’un, kaçırdığı (Zeliş) kızı  2. kez kaçırıp gerçek ailesine götürürken yaşanan aşk dolu bir macerayı anlatıyor.

 

 

20 Şubat

KESKİN NİŞANCI / AMERICAN SNIPER

Yönetmen Clint Eastwood’un yönettiği “Keskin Nişancı”da başroldeki Bradley Cooper’ın canlandırdığı Chris Kyle’ın, keskin nişancılık yetenekleriyle savaş alanında bir kahramana dönüşmesinin hikayesi beyazperdeye taşınıyor. Ancak Chris sadece keskin nişancı yeteneklerinden ibaret biri değildir. 

“Silver Linings Playbook” ve “American Hustle” filmlerindeki çalışmalarıyla iki kez Oscar’a aday gösterilen Cooper’a filmde, Sienna Miller, Luke Luke Grimes, Jake McDorman, Cory Hardrict, Kevin Lacz, Navid Negahban ve Keir O’Donnell eşlik ediyor. 

 

 

27 Şubat

8 SANİYE

Berlin’de doğup büyümüş olan Esra İnal’ın gerçek hayat hikayesinden senaryolaştırılan film, “Ya rüyalarımız da hayatımız kadar gerçekse?” sorusunu soruyor. Türk-Alman ortak yapımcılığında hayata geçen filmin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstlenirken, yapımda etkileyici rüya sahneleriyle öne çıkıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Emmanuel Kadosh üstlenirken, senaryoda ise Esra İnal ve Nuran Evren Şit imzası yer alıyor. Filmin başrolünde de yer alan Esra İnal’a oyuncu kadrosunda Esra İnal, Fırat Çelik, Fahri Yardım, Mehmet Kurtuluş, Salih Kalyon, Sema Poyraz, Devrim Yakut, Şiir Eloğlu, İlknur Boyraz, Demet Gül, Leonie Benesch, Ralph Herforth, Constantin von Jascheroff, Grit Boettcher ve konuk oyuncu Don Miguel Ruiz eşlik ediyor. 

 

 

Şimdiden iyi seyirler dileriz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.