Yeni başlayan yerli dizilerden hangisi favorin?

4 dakikada okuyabilirsiniz

“Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir” misali dizi dünyası dur durak bilmiyor, biten dizilerin yerini bir bir yenileri alıyor. Eski dizilerine hüzünle veda ederken yeni dizilere alışmaya başlayan seyirci, her yeni başladığı dizi için ekran yolculuğunun uzun olması dileğinde bulunuyor. Peki sıkı bir dizi izleyicisi olarak bu aralar yeni başlayan dizilerden hangisi favoriniz oldu? Dizilere beraber bir göz atıp, sonrasında sizi ankete alalım!

1- Şahsiyet / puhutv

Fotoğraf: puhutv

Kadrosunda Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memilli, Müjde Ar gibi güçlü isimlerin yer aldığı Şahsiyet üç bölümüyle seyircinin beğenisine sunuldu. Adli katip memurluğundan emekli olan Agah ile Cinayet Büro Amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın bir cinayet sonrası yollarının kesişmesini konu edinen Şahsiyet puhutv’nin en iddialı yapımlarından. İlk üç bölümü izleyenlerden beğeni toplayan dizinin yeni bölümleri merakla ve heyecanla bekleniyor.

2- 8. Gün / atv

Fotoğraf: atv

Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı atv dizisi 8. Gün fragmanları ekranlarda döndüğünden beri merakla beklenen dizilerdendi. İddialı bir giriş yapsa da reytinglerde pek de karşılığını alamadı, sonraki bölümlerde bir çıkış yapıp yapamayacağını merak ediyoruz.

3- Yasak Elma / FOX Türkiye

Fotoğraf: FOX

Kadrosunda Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin yer aldığı FOXTürkiye dizisi Zeynep ve Yıldız adında iki kardeşin zengin insanlarla yollarının farklı şekilde kesişmesini konu ediniyor. Zorlu Pazartesi akşamına entrikalı bir giriş yapan yeni dizi seyirciyi heyecanıyla peşinden sürükleyip yoluna devam edebilecek mi ileriki bölümlerde göreceğiz. Şimdilik hiç fena gitmiyor.

4- Mehmed Bir Cihan Fatihi / Kanal D

Fotoğraf: Kanal D

Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Gürkan Uygun, Büşra Develi, Hazal Filiz Küçükköse, Funda Eryiğit, Sedef Avcı, Ertan Saban, İsmail Demirci gibi güçlü isimlerin yer aldığı ve projenin duyurulmasından itibaren büyük merakla beklenen Kanal D dizisi Mehmed: Bir Cihan Fatihi Salı akşamı dizilerinden oldu. Bolca tartışılan ve aynı zamanda çokça eleştirilen dizi ilk bölüm itibariyle reytinglerden istediğini alamasa da sonraki bölümde yükselişe geçmeyi başardı. Bundan sonrasını tabii ki yine seyirci belirleyecek.

5- Tehlikeli Karım / Show TV

Fotoğraf: Show TV

Başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaştığı Tehlikeli Karım, Pazar akşamı dizileri arasında yerleşenlerden oldu. Aldatılan bir kadının kocasından intikam alma hikayesinin konu edinildiği dizi Show TV ekranlarından evlerimize konuk oluyor. İlk bölümü TT listesine ilk sıradan girmeyi başaran dizi farklı hikayesi ile seyircinin ilgisini çekmeyi başardı.

6- Avlu / Star TV

Fotoğraf: Star TV

Kadrosunda Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı , Şebnem Dönmez ve Rüçhan Çalışkur gibi güçlü isimlerin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturduğu Star TV dizisi Avlu ilk bölümüyle hem tartışmalı hem de ses getiren bir açılış yaptı. İzleyici ezber bozan bu yapımı hem sosyal medyada çokça konuştu, hem de reytinglerde üst sıralara taşıdı.

7- Masum Değiliz / atv

Fotoğraf: atv

Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay’ın yazdığı dizide, Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır ve Sercan Badur’un başrolleri paylaşıyor. Masum Değiliz’i, atv, 2018’in iddialı yapımlarından biri olarak duyurdu. İlk bölüm reytingleriyle pek isteneni veremese de televizyonda tutunup tutunamayacağını seyirci belirleyecek.

8- İnsanlık Suçu / Kanal D

Fotoğraf: Kanal D

Kadrosunda Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan, Deniz Uğur, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerim yer aldığı Kanal D dizisi İnsanlık Suçu, Cumartesi akşamları yayınlanmak üzere ilk bölümüyle ekranlara “Merhaba!” dedi. Adana’da yaşayan fakir ama hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için feda edeceklerinin anlatıldığı dizi reyting bakımından çok parlak bir çıkış yapmasa da sosyal medyada çokça konuşuldu.

9- Dip / puhutv

Fotoğraf: puhutv

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı Dip dizisi, puhutv’nin bir diğer iddialı dizilerinden. İntihara girişen kişileri vazgeçirmek için Emniyet’te çalışan Sahir’in hayatı sırlarla dolu bir bilim kadını olan Bilge ile yollarının kesişmesini konu edinen Dip, ilk bölümleriyle seyirciden geçer notu almış görünüyor. Dip’in yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.

Peki senin favorin hangisi? Ankete buradan ya da hemen aşağıdan oy verebilirsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.