Noluyo takipçileri “2018’de ekranda görmeyi iple çektiğin isim kim?” anketinde hangi ismi tercih etti?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Yine bir anket, yine bir özlenen isim… Bir anket yazısı sonucuyla daha karşınızdayız. “2018’de ekranda görmeyi iple çektiğimiz 12 isim!” diye bir yazı yazmış ve yazının hemen sonuna bir anket eklemiştik. Anketin bulunduğu, 15.156 oyun kullanıldığı yazıya hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

“2018’de ekranda görmeyi iple çektiğimiz 12 isim!” (Üstüne tıklayarak yazıya gidebilirsiniz.)

27 Aralık 2017 ve 27 Ocak 2018 arası tam bir ay boyunca aktif olan ankete dahil olan isimler; Kenan İmirzalıoğlu, Elçin Sangu, Engin Akyürek, Barış Arduç, Burak Özçivit, Çağatay Ulusoy, Beren Saat, Farah Zeynep Abdullah, Hande Doğandemir, Kıvanç Tatlıtuğ, Cansu Dere ve Tuba Büyüküstün’dü. Ve kazanana gelirsek… Birincilik %39 oy oranı ile Netflix projesi ile dönüşü beklenen Çağatay Ulusoy oldu.

Öne çıkan diğer isimler ise şöyle;

Söz konusu anket sayfasını ise buradan inceleyebilirsiniz. Bu tarz bir yazının yeniden gelmesini istiyorsanız bize yorumlarla belirtebilirsiniz. 🙂 Yeni anket yazılarında görüşmek üzere!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.