Tehlikeli Karım’ın üçüncü bölümünden yeni bir fragman yayınlandı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Show TV’nin merak uyandıran dizisi Tehlikeli Karım’ın 3. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Derin’den şüphelenen Alper’in öldürülme korkusu yaşadığı, Derin’in “Benden bu kadar korkuyor olamazsın!” sözleriyle Alper’i sakinleştirmeye çalıştığı tanıtımda Fırat Başkomiser, Alper ve Derin’in peşini bırakmıyor. Derin’in “Bir kadının elinden hayallerini almak, bir kaplanın elinden yavrusunu almak kadar tehlikelidir!” sözleri ise dikkat çekiyor.

Fotoğraf: Show TV

Tehlikeli Karım’ın Pazar akşamı ekrana gelecek 3. bölümünde karısının katil olduğundan şüphelenen Alper, bir sonraki kurban olmaktan korksa da ondan uzaklaşamaz. Çünkü Derin’in elinde hem Alper ve Seda’nın ses kayıtları hem de kanıt olarak sakladığı zehirli şişe vardır. Adeta karısının elinde rehin kalan Alper bir çıkış yolu ararken, “Kaçırılma olayı sahte ise; fidye parası Derin’in kendisinde” sonucuna ulaşır.  5 milyon lira, karısının ve Fırat Başkomiser’in onu bulamayacağı bir yere kaçmak için yeterlidir. Yapması gereken tek şey parayı bulmaktır. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.