Kuzey Kore Kuşağı Nisan ayı boyunca National Geographic’te!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Dışa kapalı bir dünya olan Kuzey Kore’de rejimin izin verdiği kadarıyla elde edilen görüntüleri, arşivler, uzmanlarla yapılan röportajlar ve raporlarla bir araya getiren National Geographic, Nisan ayı boyunca her pazartesi saat 20.00’de Kuzey Kore Kuşağı ile ekranlara getiriyor.

Kim Jong İl’in 2011 yılında beklenmeyen ölümünün ardından koltuğunu tartışmalı bir şekilde 30 yaşındaki oğlu devralan Kim Jong-Un belki de İsviçre’de eğitim gördüğü için pek çoklarının gözünde liberalleşme yolunda bir umuttu. Ancak Kuzey Kore lideri kısa süre içerisinde bakış açısının babasından çok da farklı olmadığını ortaya koyduğunda umutlar kayboldu. National Geographic Nisan ayında izleyicileri Kuzey Kore’nin resmi kaynakları dışında görüntü almanın mümkün olmadığı kapalı sınırları içinde detaylı bir yolculuğa davet ediyor. Arşiv görüntüleri, uzmanlarla yapılan röportajlar ve raporlar Kuzey Kore’nin politik tutkularını en ince ayrıntısına kadar ekranlara getiriyor. “Kuzey Kore Kuşağı” 2 Nisan’dan itibaren her pazartesi akşamı saat 20.00’de National Geographic’te.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.