6 Nisan haftası hangi filmler vizyona girdi?

4 dakikada okuyabilirsiniz

Beyaz perdeye 6 Nisan itibarıyla dördü yerli olmak üzere, vizyona toplam sekiz yeni film girdi. Burak Özçivit ve Kerem Bürsin’li Can Feda’nın dikkat çektiği haftada, başka hangi filmlerin vizyona girdiğine gelin birlikte göz atalım!

1) Can Feda

Yönetmen: Çağatay Tosun

Oyuncular: Burak Özçivit, Kerem Bürsin, Melike İpek Yalova, Sabahattin Yakut

Tür: Savaş, Aksiyon

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan’ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet uğruna teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

2) Karımı Gördünüz Mü?

Yönetmen: Bülent Pelit

Oyuncular: Peker Açıkalın, Ivana Sert, Nuri Alço, Coşkun Göğen, Esra Sönmezler, Tolga Öz

Tür: Komedi

Zengin işadamı Hakkı Geçer, karısı Makbule Geçer ile tatile çıkar. Sahip oldukları birçok turistik tesis yerine farklı bir yere gitmek isteyen eşinin isteğine pek anlam veremeyen Hakkı, yine de bu teklifi kabul eder. Ancak otelin kapısına yanaşıp aşağı inmelerinden hemen sonra Makbule ortadan kaybolur. Hakkı, bundan sonra otelde karşısına çıkan herkese karısının nerede olduğunu sormaya başlar.

3) Eyvah Karım

Yönetmen: Raşit Çelikezer

Oyuncular: Asuman Dabak, Wilma Elles, Yosi Mizrahi, Sadi Celil Cengiz, Metin Yıldız

Tür: Komedi

Filmde zengin ve sosyetik bir çiftin hikâyesi anlatılıyor. Karısının tatile gitmesini fırsat bilen adam hemen çapkınlık planları yapar. Fakat başına gelenler planladıklarından bambaşkadır. Evde çapkınlık planı yapan adamın tadını önce eve giren üç farklı hırsız bozar. Bu yetmezmiş gibi bir de karısı sürpriz yapmak için aniden eve geri döner.

4) Kızım ve Ben

Yönetmen: Murat Gürvardar

Oyuncular: Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Zülal Memişoğlu, Ömür Arpacı, İskender Bağcılar

Tür: Dram

Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’la kısa sürede bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep’in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır.

5) Eski Kocam(ız) (The Odd Couple)

Yönetmen: Margarethe von Trotta

Oyuncular: Haluk Bilginer, Katja Riemann, Ingrid Bolsø Berdal, Lucie Pohl, Cosima Shaw

Tür: Komedi

Kocasının da yardımlarıyla New York moda dünyasının önde gelen isimleri arasına giren Jade, günün birinde kocası Nick’ten gelen telefonla sarsılır. Nick, geride hiçbir iz bırakmadan onu terketmiştir. Büyük hayal kırıklığı yaşayan Jade, evine gittiğinde daha da büyük bir şok yaşar: Nick’in bir önceki eşi Maria da oradadır. Eski kocalarından yedikleri kazığın ardından iki kadın için bir arada yaşamak kolay olmasa da zamanla birbirlerine alışacak ve destek olmayı öğreneceklerdir.

6) Karanlık Sır (Marrowbone)

Yönetmen: Sergio G. Sánchez

Oyuncular: Anya Taylor-Joy, George MacKay, Mia Goth, Anya Taylor-Joy, Matthew Stagg, Nicola Harrison

Tür: Korku, Gerilim

Genç bir adam olan Jack ve kendisinden küçük olan kardeşleri Billy, Jane ve Sam’in büyük bir sırları vardır. Dört kardeş bir arada kalmaya devam edebilmek adına sevgili annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalmıştır. Ancak bu şartla birlikte yaşamaya devam edebilecek olan kardeşlerin hayatını zorlaştıran bir diğer etmen daha vardır ki, bu sakladıkları sırdan çok daha kötücüldür. Genç kardeşlerin yaşadıkları malikânede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve kardeşlere rahat vermemektedir.

7) Fındık İşi 2 (The Nut Job 2: Nutty by Nature)

Yönetmen: Cal Brunker

Oyuncular: Will Arnett,  Maya Rudolph,  Bobby Cannavale,  Bobby Moynihan,  Jeff Dunham

Tür: Animasyon, Aile

Sincap Surly ve arkadaşlarının yaşadığı fındık dükkanındaki mutlu günleri, şanssız bir kaza sonucu bitince yakındaki parka dönmeye mecbur kalırlar. Parktaki yaşama yeniden alıştıkları sırada kötü bir haber gelir: Belediye başkanı, bu parkı lunaparka çevirmek için adımlar atmaya başlamıştır. Yuvalarını kaybetmek istemeyen Surly ve arkadaşları, sevimli görüntüsünün altında bambaşka bir karakter taşıyan Bay Feng’in de yardımlarıyla başkana tüm güçleriyle savaş açarlar.

8) Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı (Herfra til Flåklypa)

Yönetmen: Rasmus A. Sivertsen

Oyuncular:  Kari Ann Grønsund, Trond Braenne, Trond Hovik, John F. Brungot

Tür: Animasyon, Aile

Geleneksel Peynir Yarışı zamanı gelmiş, herkesi bir heyecan sarmıştır. Louis, haberi alır almaz hemen hareketi geçer. Uzun süredir beklediği fırsat ayağına gelmiştir. Artık herkes onun büyük bir şampiyon olduğunu görebilecektir. Louis, takımının kazanması için evini ve mucit olan arkadaşı Alfie’nin muhteşem atölyesini gözünü kırpmadan bahse koyar. Yarış hazırlıklarına girişenlerden biri de yerel peynir fabrikasının müdürü Clapton’dur. Louis, en iyi arkadaşı Luca the Hedgehog ve Alfie sayesinde yarışı kazanacağına emin olsa da Clapton’un ekibini öğrenince bir korkuya kapılır. Louis ve arkadaşları tüm zorluklara rağmen yarışı kazanabilecek midir?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.