7 Nisan Cumartesi reytinglerinde N’oldu?

1 dakikada okuyabilirsiniz

Survivor tüm grupların zirvesinde ve akşamın en çok izleneni! Listenin geri kalanında durum ne? Kim daha çok izlendi, kim daha çok konuşuldu? Beraber bakalım!

Star TV’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları tüm gruplarda üçüncü olarak akşamı tamamladı. Show TV’nin sevilen dizisi Yeni Gelin ise Total’de ikinci olurken, AB’de ve ABC1’de dokuzuncu oldu. Kanal D’de ikinci bölümüyle ekrana gelen İnsanlık Suçu Total’de onuncu olurken, AB’de altıncı ve ABC1’de yedinci olarak geçtiğimiz haftaya göre biraz kıpırdadı. atv’nin ikinci bölümüyle ekrana gelen dizisi Masum Değiliz ise Total’de otuzuncu olurken, AB’de kırk üçüncü ve ABC1’de otuz altıncı olabildi. FOX dizisi Adı Zehra ise Total’de sekizinci olurken, AB’de yedinci ve ABC1’de altıncı oldu. Trt 1’in sevilen dizisi Kalk Gidelim ise Total’de dokuzuncu olurken, AB’de ikinci ve ABC1’de dördüncü oldu. 

TOTAL TNS

AB TNS 

Listenin tamamı için başlıklara tıklamanız yeterlidir. (Reytingler Medyatava’dan alınmıştır.)

Sosyal medya ise Survivor ve Beşiktaş-Göztepe maçını konuştu.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.