Gonca Vuslateri hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Show TV dizisi Tehlikeli Karım’la ekranlara iddialı bir rolle geri dönüş yapan Gonca Vuslateri, yer aldığı işlerde başarılı oyunculuğuyla göz dolduran oyunculardan. Hazır ekrana geri dönmüşken biz de kendisi hakkındaki bazı bilgileri on maddeye sığdırmaya çalıştık! Buyurun hep beraber göz atalım!

1- 1986 doğumlu, Bursalı!

2 Eylül 1986 yılında Bursa’da doğan Gonca Vuslateri, 33 yaşında, Başak burcu!

2- Hangi dizilerde yer aldı?

İlk olarak Ruhsar dizisiyle karşımıza çıkan Gonca Vuslateri, Aliye, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yalan Dünya, Gönül İşleri, Anne gibi dizilerde yer aldı. Şu an ise bildiğiniz üzere Tehlikeli Karım dizisinde Derin karakterine hayat vermekte.

3- Hangi filmlerde yer aldı?

İlk olarak Bornova Bornova filminden yer alan Gonca Vuslateri, daha sonra Kaybedenler Kulübü ve Bizans Oyunları filmlerinde rol aldı.

4- Nasıl bir ailede büyüdü?

Lojman çocuğu olduğunu söylüyor. Babası astsubaymış. Çocukluğu, İncirlik’te lojmanda geçmüş. Annesi, o düzenin ve lojmanın içinde tanınan, bilinen, renkli bir karaktermiş. Enerjisi, esprileri, babamla gazinoda dans edişleri… Aşkları, zaten hep çok konuşulmuş. Babası, acayip yakışıklı bir adammış. Elinden tutup yürüdüğüm ilk erkek. “Senin gibi yakışıklı bir insan olsun hayatımda!” diye dua etmişliğim varmış Gonca Vuslateri’nin. Annesiyle, ihtiraslı bir ilişkileri olmuş.

5- Oyuncuların Yıldız Tilbe’si!

Yıldız Tilbe’nin de kendisi gibi hayatta kendine has bir numarası, özgün bir varoluşunun olduğunu düşünüyor. Oyunculuk eğitimi sırasında dengeli insan olma takıntından kurtulmayı öğrettiklerini, mezun olunca da “Biraz denge” dediklerini ve ne dediklerini anlamadığını söylüyor.

6- Kendisi hakkında bilinen en büyük yanlış?

“Farklı olmaya çabalayan ve bu uğurda bazen şuursuz davranma cesareti gösteren kadın’ olduğunu düşünüyorlarmış.” Bunun çok yanlış olduğunu söylüyor ama vardır bir bildikleri diye de ekliyor…

7- Ona göre makyaj yapmanın motivasyonu ne?

“Gösteri dünyası yahut şık bir yere davet edilme durumlarında elbise şıklığını besleyen bir aksesuar ve sanat çünkü tarihten bugüne ifade biçimini ve karakteri güçlendirmek adına var olmuş bir anlatım yoludur makyaj” diyor Seçim yapacak olursa motivasyonun kendisi olduğunu söylermiş. 

8- Hayatta en sevdiği şey kalabalık masa!

Her kafadan bir ses çıksın, herkes bir şey anlatsın ve büyük bir kahkaha kopsun. O cümbüşü çok seviyormuş. Cümbüş kelimesinin içinde barındırdığı alaturka keyfi, sohbeti… Hiç bitmesin dilerim masa sohbetleri kimsenin hayatında hiç bitmesin diye diliyor çünkü geriye bir tek o masadaki sohbetler kaldığını düşünüyor.

9- Nasıl bir anne olurdu?

İleriki zamanlarda anne olmak isteyen Gonca Vuslateri alıngan olup odasına çekilen taraf olur diye düşünüyor. Üç yaşında çocuk kapısına gelip “Tamam aç kapıyı bir şey demedik!” diyebilirmiş yani.

10- Kendisini kim keşfetti?

Yazları Bodrum’da boynuma tepsiyi asarak meşrubat satarmış. Bir gün Selçuk Yöntem görmüş ve o zamanlar daha dizilerde oynamıyormuş. “Oyuncu musun?” diye sormuş. Sırtı o kadar çökmüş ki bütün meşrubatı almış. O gün bugündür de babası gibiymiş.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.