Bölüm 6: Oyuncuların rol aldığı ilk sinema filmleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Sinema dünyası, dizi dünyasından daha farklı bir yerde duruyor ve çok başarılı dizilere imza atmış oyuncuların beyazperdeye adım atması paralel bir zaman diliminde gerçekleşmeyebiliyor. Peki, ekranda çok severek izlediğimiz başarılı oyuncuların ilk sinema filmi deneyimleri hangisi? Buyurun sohbete!

Hande Soral – Birleşen Gönüller

Fotoğraf: Google Images

Ekranların sempatik ve yetenekli isimlerinden bir tanesi olan Hande Soral, sinema kariyerine bir dönem filmi olan Birleşen Gönüller ile adım attı. 2014 yılında vizyona giren film 1.589.135 kişi tarafından izlendi.

Deniz Baysal – Sol Şerit

Fotoğraf: Google Images

Son dönemlerin en çok konuşulan kadın oyuncularından bir tanesi olan Deniz Baysal, beyazperdeye bir komedi filmi olan Sol Şerit ile adım attı. 2016 yılında vizyona giren film 7.545 kişi tarafından izlendi.

Sinem Kobal – Okul

Fotoğraf: Google Images

Sinem Kobal’ın beyazperdeye ilk adımı Türk korku filminin ilk örneği olan Okul filmiyle oldu. 2004 yılında vizyona giren film 836.521 kişi tarafından izlendi.

Zeynep Çamcı – Recep İvedik

Fotoğraf: Google Images

Ekranların yetenekli ve içten isimlerinden bir tanesi olan Zeynep Çamcı, sinema kariyerine son zamanların en çok izlenen serilerinden biri olan Recep İvedik ile adım attı. 2010 yılında vizyona giren film 3.326.084 kişi tarafından izlendi.

Nurgül Yeşilçay – Her Şey Çok Güzel Olacak

Fotoğraf: Google Images

Ekranların usta isimlerinden biri olan Nurgül Yeşilçay, hayranlıkla takip ettiğimiz sinema kariyerine sağlam bir adım attı ve “Her Şey Çok Güzel Olacak” ile başladı. 1998 yılında vizyona giren film 1.239.015 kişi tarafından izlendi.

Özcan Deniz – On Sevdiğimi Söyle

Fotoğraf: Google Images

Şimdilerde kendi yönettiği filmlerle büyük beğeni toplayan Özcan Deniz’in ilk filmi 1995 yapımı bir film olan Ona Sevdiğimi Söyle…

Ezgi Mola – Organize İşler

Fotoğraf: Google Images

Sinema ve televizyon kariyeriyle kendisine hayran bırakan Ezgi Mola’nın rol aldığı ilk sinema filmi de adımlarının ne kadar sağlam olacağının göstergesi… Güzel oyuncunın beyazperdedeki ilk deneyimi efsane film Organize İşler oldu. 2005 yılında vizyona giren film 2.618.244 kişi tarafından izlendi.

Ozan Güven – Balalayka

Fotoğraf: Google Images

Şimdilerin başarılı ve dikkat çeken isimlerinden biri olan Ozan Güven, ilk beyazperde deneyimini Balalayka filmi ile yaşadı. 2000 yılında vizyona giren film 427.580 kişi tarafından izlendi.

Engin Akyürek – Kader

Fotoğraf: Google Images

Ekranların başarılı isimlerinden biri olan Engin Akyürek, ilk sinema deneyimini Türk sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden biri olan Kader ile yaşadı. 2006 yılında vizyona giren film 26.464 kişi tarafından izlendi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.