Ortadoğu’da Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz rüzgarı esmeye başladı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz’un marka yüzü olduğu Hummel, koleksiyon çalışmalarına yeni kreasyon ürünleriyle devam ediyor.
1923 de Danimarka’da kurulan ve dünyanın en önemli spor markalarından biri olan Hummel, Türkiye pazarında ilk kez Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz gibi yıldız iki ismi marka yüzü olarak kullandığı koleksiyon çalışmalarına yeni kreasyon ürünleriyle devam ediyor.

Türkiye de toplamda 165 mağazası olan ve dünyanın tüm üretimini Türkiye pazarı tarafından gerçekleştirilen Hummel markası Afra Saraçoğlu ve Alp Navruz ile çalışmaya başladıktan sonra Ortadoğu pazarında ürünler yok satmaya başladı. Toplam 36 Avrupa ve Ortadoğu ülkesinde yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrol oyuncularının yüzü olduğu markanın, Avrupa ve Ortadoğu’daki mağazalarına hayranları akın etti. İkili’nin sosyal medya hesaplarından paylaştığı ve kendi seçimleri olan kombin kıyafetler mağazalarda yok satarken, Arap hayranları mağaza kapattı ürünler 24 saatte tükendi. Özellikle Arap hayranlar düzenlenen turlarla İstanbula gelip set ziyaretleri gerçekleştiriyorlar.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.