Bu hafta IMDb Sıralamasında Kıvanç Tatlıtuğ yine zirvede!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Kıvanç Tatlıtuğ, IMDB’nin starmetre verilerinde Türk oyuncular arasında bu hafta da birinci oldu. Kıvanç Tatlıtuğ dünya sıralamasında ise 5941. sırada yer aldı. Tatlıtuğ’u, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen takip etti. 

Fotoğraf: Kıvanç Tatlıtuğ Resmi Instagram Hesabı

Türkiye’de sadece, Socipol’ün kaydını tuttuğu IMDB Starmetre verileri her hafta Pazartesi günü güncelleniyor. Dünya üzerinde 10 milyondan fazla televizyon ve sinema oyuncusunun yer aldığı veri tabanında ilk 10 bin ismin içibde yer almak büyük prestij göstergesi kabul ediliyor.  IMDb Starmetre verilerine göre bu hafta ilk 25 isim arasında en hızlı yükseliş gösteren isim ise Halit Ergenç oldu. İlk 10 isim arasında 4 kadın oyuncu ve 6 erkek oyuncu yer alıyor.

Fotoğraf: Kıvanç Tatlıtuğ Resmi Instagram Hesabı

Bu hafta Türk oyuncular arasında birinciliği göğüsleyen Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili Socipol’ün geçmişe dönük datalarda yaptığı analizlere göre Tatlıtuğ, 2018’in başından bu yana çoğu birincilik olmak üzere IMDB Türk oyuncular listesinde her zaman ilk 3’te yer aldı. Bunun tek istisnası Tatlıtuğ’un 29/01/2018 tarihindeki 4üncülüğü… Tüm dünyada dikkatle takip edilen IMDb Starmetre verileri bir oyuncunun uluslar arası alanda bilinirliğini ve prestijini gösteriyor.

IMDB Starmetre listesindeki ilk 25 Türk isme bu adresden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Socipol

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.