Bölüm 1: Birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Birçok dizi başlıyor, kimisi sezonlarca devam edip efsaneleşiyor. Kiminin de ömrü birkaç bölüm oluyor. Haliyle daha önce birlikte rol alan isimleri yeniden bir arada bambaşka bir projede izliyoruz. Hiç merak ettiniz mi daha önce birlikte rol alan isimlerin daha sonra hangi projelerde yeniden aldığını? Öyleyse buyurunuz birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular… İkinci bölüm için beklemede kalabilirsiniz! 🙂 

1- Elçin Sangu ve Seçkin Özdemir 

Bir Aşk Hikayesi’sini izleyen var mı aranızda? Otuz altı bölüm süren dizide Korkut Ali karakterine hayat vermişti Seçkin Özdemir… Elçin Sangu’yu ise Eda rolüyle izlemiştik. İkilinin yıllar sonra yeniden yolları kesişti ve Kiralık Aşk’ta rol aldılar. Seçkin Özdemir, dizinin ikinci sezonunda Pamir karakteriyle kadroya dahil olmuştu. 

2- Bergüzar Korel ve Halit Ergenç 

İki yetenekli ve büyük oyuncu, tam üç defa aynı dizide rol aldı. İlki 2006-2009 yılları arasında yayınlanan Binbir Gece’ ydi. Dizide Onur ve Şehrazat’ın hayatını izlemiştik. Kanuni Sultan Süleyman karakterine hayat veren Halit Ergenç’in rol aldığı Muhteşem Yüzyıl’ın bir bölümüne de Bergüzar Korel Monica karakteriyle konuk olarak katılmıştı. Şimdi ise ikiliyi Vatanım Sensin’de izliyoruz. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in emeklerine sağlık, iyi ki varlar. 

3- Barış Arduç ve Seçkin Özdemir 

Dört bölüm süren Racon: Ailem İçin adlı dizide ikiliyi başrolde izledik. Tekin ve Adnan karakterlerine hayat vermişlerdi. İkiliyi daha sonra Kiralık Aşk’ta kuzen olarak izledik. 

4- Dilan Çiçek Deniz ve Alperen Duymaz 

İkiliyi ilk önce Tatlı Küçük Yalancılar’da Ebru ve Cesur karakterleriyle izledik. Ardından Bodrum Masalı’nda abi-kardeşi oynadılar. Şu an ise Çukur’da yeniden abi-kardeş olarak izlemekteyiz. 

5- Tolga Sarıtaş ve Burcu Özberk 

Muhteşem Yüzyıl’da Huricihan’a Burcu Özberk, Cihangir’e ise Tolga Sarıtaş hayat vermişti. İkili daha sonra bildiğimiz gibi Güneşin Kızları’nda rol aldı. Kendilerini Nazlı ve Ali karakterleriyle izledik. 

6- Hazar Ergüçlü ve Meriç Aral 

Medcezir’in Eylül’ü Hazar Ergüçlü ve Hale’si Meriç Aral’ı uzun bir aradan sonra Yüksek Sosyete’de izledik. İkili Cansu ve Ece adında iki yakın arkadaşa hayat verdiler. İkilinin dostlukları ise devam etmekte, daim olsun. Yeniden yan yana görürüz umarım…

7- Birkan Sokullu ve Sinem Kobal 

Küçük Sırlar’da Demir ve Su karakterlerine hayat verdi ikili… Yeniden bir araya gelmeliler dediğim isimlerdendiler. Geldiler de Yüz Yüze’de… Dizi ne yazık ki iki bölümde yayından kaldırıldı. Olsun, belki yeniden! 🙂 

8- Furkan Andıç, Serenay Aktaş ve Açelya Topaloğlu 

Kaçak Gelinler’de izledik üçlüyü… Furkan Andıç Selim’e, Açelya Topaloğlu Almila’ya Serenay Aktaş ise Pınar karakterine hayat verdi. Geçtiğimiz aylarda final Meryem’de ise bu üç ismi yeniden bir arada izlemiştik.

9- Ozan Güven ve Mehmet Günsür 

İki yetenekli oyuncuyu Muhteşem Yüzyıl’da izledik. Ozan Güven, Damat Rüstem Paşa’ya, Mehmet Günsür ise Şehzade Mustafa’ya hayat verdi. Yıllar sonra ise internet dizisi olan Fi-Çi’ de onları aynı kadını yani Duru’yu severken bulduk. Deniz ve Can Manay rolleriyle bir kez daha unutulmaz oldular bile… 

10- Merve Boluğur ve Kıvanç Tatlıtuğ 

2006 yılında yayınlanan Acemi Cadı’ya konuk olmuştu Kıvanç Tatlıtuğ… O sahneyi hatırlamayan varsa hemen yukarıda izleyebilirsiniz. Yıllar sonra ise onları Kuzey Güney’de izledik. Kuzey Tekinoğlu karakterine hayat vermişti Kıvanç Tatlıtuğ… Merve Boluğur’u ise Zeynep Çiçek rolüyle izledik. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.