Bölüm 2: Birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Birçok dizi başlıyor, kimisi sezonlarca devam edip efsaneleşiyor. Kiminin de ömrü birkaç bölüm oluyor. Haliyle daha önce birlikte rol alan isimleri yeniden bir arada bambaşka bir projede izliyoruz. Hiç merak ettiniz mi daha önce birlikte rol alan isimlerin daha sonra hangi projelerde yeniden aldığını? Öyleyse buyurunuz birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular… Üçüncü bölüm için beklemede kalabilirsiniz 🙂 İlk bölümü ise yeniden okumak için ya da ilk defa göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz! 🙂 

1- Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Uğur Yıldıran ve Nebil Sayın 

Fotoğraf: Rıza Kocaoğlu Resmi Instagram Hesabı

Geçtiğimiz sezonun en iyilerinden olan İçerde’de izlediğimiz beş ismi şimdi yeniden bir arada Çukur’da izlemekteyiz. Mert karakteriyle izlemediğimiz Aras Bulut İynemli’yi Yamaç, Davut karakteriyle izlediğimiz Rıza Kocaoğlu’nu Aliço, Coşkun karakteriyle izlediğimiz Nebil Sayın’ı Muhittin, Köstenceli karakteriyle izlediğimiz Ercan Kesal’i İdris, Selim karakteriyle izlediğimiz Uğur Yıldıran’ı ise Kemal karakteriyle izlemekteyiz. 🙂 

2- İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin 

Fotoğraf: İbrahim Çelikkol Resmi Instagram Hesabı

2014 yılında Sadece Sen isimli sinema filminde başrolleri paylaşan Belçim Bilgin ve İbrahim Çelikkol, 2016 yılında Kördüğüm adlı dizide yeniden bir araya geldiler. 

3- Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy 

Fotoğraf: Buğra Gülsoy Resmi Instagram Hesabı

2015-2016 yılları arasında yayınlanan Aşk Yeniden’de Fatih ve Zeynep karakterlerini canlandıran Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’u bu yıl Acı Tatlı Ekşi adlı sinema filminde de izledik. 

4- Halit Ergenç ve Okan Yalabık 

Fotoğraf: Kanal D

Muhteşem Yüzyıl’da Kanuni Sultan Süleyman ve Pargalı İbrahim Paşa karakterlerine hayat veren iki usta oyuncuyu yeniden bir arada Vatanım Sensin’de izledik. Halit Ergenç, Cevdet karakterine hayat vermekte… Okan Yalabık’ı ise Hamilton karakterinde izlemiştik. 

5- Fahriye Evcen ve Burak Özçivit 

Fotoğraf: TAFF Pictures

2013 yılında yayınlanan Çalıkuşu adlı dizide Feride ve Kamran karakterlerine hayat verdiler. İki sene sonra ise Aşk Sana Benzer adlı sinema filminde yeniden başrolleri paylaştı Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti… 

6- Haluk Bilginer ve Cansu Dere 

Fotoğraf: atv

Ezel dizisinde Kenan Birkan karakterine hayat veren Haluk Bilginer ile Eyşan karakterine hayat veren Cansu Dere’yi yıllar sonra yeniden bir arada izleme fırsatımız oldu. Onları şimdi Şahsiyet dizisinde izlemekteyiz. 

7- Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü 

Fotoğraf: Hazar Ergüçlü Resmi Instagram Hesabı

Medcezir’de Yaman ve Eylül karakterlerine hayat veren Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü’yü uzun bir aradan sonra tekrar izleyeceğiz. Netflix’in ilk Türk dizisi olan The Protector’da başrolleri paylaşacaklar. 

8- Tolga Sarıtaş ve Aytaç Şaşmaz 

Fotoğraf: Star TV

2017 yapımı Kötü Çocuk adlı sinema filminde rol alan Tolga Sarıtaş ve Aytaç Şaşmaz’ı şu an Söz’de Yavuz Karasu ve Feyzullah Altıparmak karakterleri ile izlemekteyiz. 

9- Elçin Sangu ve Farah Zeynep Abdullah 

Fotoğraf: Farah Zeynep Abdullah Resmi Instagram Hesabı

2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide Aylin ve Jale karakterlerine hayat veren iki güzel oyuncuyu bir de Kurt Seyit ve Şura’da izledik. Elçin Sangu Güzide, Farah Zeynep Abdullah ise Şura karakterini canlandırmıştı. 

10- Damla Sönmez ve Sercan Badur 

Fotoğraf: atv

Güllerin Savaşı’ nda Gülru ve Cihan karakterlerine hayat veren Damla Sönmez ile Sercan Badur, yeni başlayan ve maalesef ekran ömrü pek uzun sürmeyen Masum Değiliz adlı dizide yeniden bir araya geldi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.