“La Casa De Papel’de rol alsa güzel olur!” dediğimiz 10 isim!

4 dakikada okuyabilirsiniz

İlk sezonu yayınlanır yayınlanmaz bütün dünyada fenomen haline gelen dizi La Casa De Papel, bu aralar herkesin dilinde. İkinci sezonu Netflix’te yayınlanmışken ve tam bu kadar çok adından söz ettirirken bir de Nesrin Cavadzade’nin dizide yer alacağına dair haberler aniden dizi dünyasının gündemine oturuverdi. Bu haber henüz netleşmese de dizide bir Türk oyuncunun var olması düşüncesi izleyicileri meraka saldı. Biz de dizide yer almasını isteyeceğimiz isimleri sizin için derlemek istedik. Buyurun bakalım!

1- Boran Kuzum

Şu sıralar Vatanım Sensin’de Leon karakterine can veren Boran Kuzum, farklı stili ve tipiyle dizi içerisinde enteresan bir hava estirebilir. Cingöz Recai’de maceracı ve farklı yanını gördüğümüz genç oyuncu, belki bir polis belki de ekipten biri olarak karşımıza çıksa fena olmaz mıydı?

2- Özge Özpirinçci

Fox Türkiye dizisi Kadın’da Bahar’ı canlandıran Özge Özpirinçi her rolün altından kalkan, duruşuyla ve karakterlere kattıklarıyla başka bir kadın… La Casa De Papel’de de hangi role girerse girsin o rolün kıyafet gibi giymesini başaracaktır. Biz kendisini ekibe yeni katılanlardan biri olarak düşündük. Neden olmasın?

3- Erkan Kolçak Köstendil

Şimdi Çukur’da Vartolu karakteri ile arz-ı endam eden Erkan Kolçak Köstendil’in “Karlos” zamanlarına gidince zaten “Neden olmasın?” diyebiliriz sanki. Hırsızsa hırsız, aksiyonsa aksiyon. Şahsına münhasır tavrıyla diziye renk katacağına son derece eminiz!

4- Aslıhan Gürbüz

Ufak Tefek Cinayetler’de canlandırdığı Merve Aksak’dan sonra iyice eminiz, Aslıhan Gürbüz her rolün altından kalkar. Merve Aksak’ın kıvrak zekasını alalım, Aslıhan Gürbüz’ün farklı mizacı ile birleştirelim, üstüne de biraz aksiyon sosu katalım. Oldu bitti işte!

5- Çağlar Ertuğrul

Fazilet Hanım ve Kızları’nda canlandırdığı Yağız Egemen karakterini bir yana bırakırsak kendisi oldukça kaliteli bir troll, oyunculuk yolunda da iddialı ve eğlenceli… Aşk sahnesi istersen aşk sahnesi, komik bir sahne istersen komik sahne. Çağlar Ertuğrul, La Casa De Papel için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

6- Haluk Bilginer

Şahsiyet’te Agah Bey olarak izleyip bir kez daha kendisine hayran olduğumuz Haluk Bilginer için adı geçtikten sonra üstüne bir şey demeye gerek var mı? Hangi yapıma girerse girsin ona oynayacak bir rol mutlaka çıkar, o her rolün üstesinden fazlasıyla gelir. La Casa De La Papel akıllı olsun, akıllı!

7- Gonca Vuslateri

Tehlikeli Karım’da kendisini izledikten sonra hafif deli, alternatif ve farklı tarzıyla “La Casa De La Papel’de yer alsa güzel olmaz mı?” diye kendi kendimize sormadan edemedik. Gonca Vuslateri’nin oyunculuk kumaşı bizce tam bu diziye göre!

8- Demet Evgar

Avlu’da farklı bir karakterle izlediğimiz Demet Evgar, şöyle bir düşününce akla gelen ilk isimlerden değil mi? Koca gözlerini bir devirdi mi karşısındakini yıkma potansiyeline sahip başarılı oyuncu, La Casa De La Papel’in hırsızlarından biri olsa bir bakışıyla herkesin gardını indirebilirdi diye düşündük!

9- Erdal Beşikçioğlu

Behzat Ç. ‘nin Behzat amiri Erdal Beşikçioğlu oyunculuğuyla ve karakterlere kattıkları ile çıtayı arşa çıkaran biri… La Casa De La Papel’de de yine polis olarak karşımıza çıksa ve bize bir de o dizide polislik nasıl olur gösterse fena olmaz mıydı?

10-  Mehmet Günsür

Fi’de ekrandan gözlerimizi ayıramadan izlediğimiz Mehmet Günsür, yabancı yapımlara uygun yüzlerden.. Şöyle bir yürüse ekibin yanında, havası yetmez mi sizce? Biz yine gözlerimizi ekrandan ayıramasak, La Casa De Papel ekibiyle tam bir ekip olsa nasıl olurdu sizce?

Ya senin fikrin ne? Ankete buradan ya da hemen aşağıdan oy verebilirsiniz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı