Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (23-29 Nisan)

2 dakikada okuyabilirsiniz

Geride bıraktığımız haftada on bir yabancı dizi başladı. Westworld, The Handmaid’s Tale ve The 100’ın geri dönüşleriyle yüzleri güldürdüğü haftada başka hangi yabancı dizilerin başladığına gelin birlikte bakalım!

1) Westworld (2. Sezon)

Westworld isimli bir eğlence parkının vahşi batı temalı bölümünde baş gösteren bir sorunun gitgide büyüyerek önüne geçilmesi zor bir sorun haline gelmesini ve devamında yaşanan olayların anlatıldığı Westworld, merakla beklenen ikinci sezonuyla ekranlara döndü.

2) Into The Badlands (3. Sezon)

Feodal baronların hüküm sürdüğü bir diyarda yaşanan aksiyon ve dövüş dolu mücadeleleri anlatan Into the Badlands, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

3) Versailles (3. Sezon)

Fransa Kralı 14. Louis döneminde Versay Sarayı’nda yaşanan olayların anlatıldığı Versailles, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

4) The 100 (5. Sezon)

Nükleer bir kıyametin dünyayı yok edişinin üzerinde bir asır geçmesinin ardından, 100 kişinin gezegende yaşanıp yaşanamayacağını öğrenmek için dünyaya gönderilmesini ve ardından yaşanan olayların anlatıldığı The 100, beşinci sezonuyla ekranlara döndü.

5) Genius (2. Sezon)

Dünyaya katkı yapmış bilim insanlarının hayatlarını iş-özel ayırmaksızın anlatan Genius, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Dizi ikinci sezonunda dünyaca ünlü ressam Pablo Picasso’ya değiniyor.

6) The Handmaid’s Tale (2. Sezon)

Doğum oranlarının bir hayli azaldığı bir dünyada Offred adlı bir kadının başından geçen olayları anlatan ve ilk sezonunun ardından yakaladığı başarıyla adından söz ettiren The Handmaid’s Tale, merakla beklenen ikinci sezonuyla ekranlara döndü.

7) Code Black (3. Sezon)

Ülkenin en yoğun acil servis birimlerden birisinde geçen doktor-hasta hikâyelerine odaklanan Code Black, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

8) Brockmire (2. Sezon)

Karısının kendisini aldattığını öğrenmesi sonucu hem özel hem de iş hayatında sorunlar yaşayan ve aradan geçen on yılda eski yaşamına geri dönebilmek için küçük bir kasabaya taşınmaya karar veren Brockmire’ı merkezine alan Brockmire, ikinci sezonuyla ekranlarda.

9) Archer (9. Sezon)

Uluslararası Gizli Haber alma Servisi’nin New York departmanında çalışan Sterling Archer’ın yaşamını merkezine alan Archer, dokuzuncu sezonuyla ekranlara döndü.

10) 3% (2. Sezon)

Paramparça olmuş bir dünyanın gelecek boyutta yaşayan daha iyi şartlardaki bir kısmına geçen %3’lük bir dilimde yer almak için verilen mücadelenin anlatıldığı 3%, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

11) Quantico (3. Sezon)

Quantico’da yetişen FBI ajanlarının eğitimlerini ve hayatlarını konu alan Quantico, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı