Hangi erkek oyuncuyu yaz ekranında görmek istersin?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Sezonda dizisi reytinge yenik düşenler, final yapanlar ve hiç görünmeyip çok özlenenler! Bu yaz hangisini ekranda görmek, her hafta dizisinin yeni bölümlerini iple çekmeyi istersin? Sizin için bu yaz ekranda görmek isteyebileceğiniz erkek oyuncuları listeledik! Buyurun bakalım!

1- Furkan Andıç

Kanal D’de tek sezon ve 30 bölüm yayınlanan Meryem dizisinden Savaş rolüyle izlediğimiz Furkan Andıç’ı en son geçtiğimiz Şubat ayında televizyon ekranlarında gördük. Kendisi yaz ekranına yakışan yüzlerden olunca bu yaz onu görme isteğimize engel olamadık. Şöyle renkli bir aşk dizisi fena olmaz mıydı?

2- Anıl Tetik

En son ekran hikayesi kısa süren Kanal D dizisi Kızlarım İçin’de yer alan Anıl Tetik’i Egemen karakteriyle izlemiştik. 13 bölüm yayınlanan dizi sonrasında kendisinin herhangi bir yeni projesi henüz açıklanmadı. Biz de kendisini bir yaz dizisinde görsek güzel olurdu diye düşündük. Biraz maceracı bir karakterle izlesek olur muydu sizce?

3- Erdem Kaynarca

Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in başrollerinde yer aldığı Kalp Atışı dizisinde Mehmet karakteriyle karşımıza çıkan Erdem Kaynarca, ekranın farklı yüzlerinden oldu. 28 bölüm süren dizide seyircinin ilgisini çeken ve tekrar izleme isteği uyandıran genç oyuncuyu belki de daha farklı bir karakterde yaz ekranında görürüz, kimbilir?

4- Cem Yiğit Üzümoğlu

İlk ve en son Kanal D dizisi Adı Efsane’de izlediğimiz Cem Yiğit Üzümoğlu, dizide Hakan karakterini canlandırmıştı. Yeteneğiyle göz dolduran genç oyuncu uzun süredir televizyon ekranlarından uzak. Kendisine yaz mevsiminde tekrar buluşsak ve yeteneğine yakışan bir karakterle izlesek nasıl olur sizce?

5- Ekin Mert Daymaz

En son sadece yedi bölüm televizyon ekranında tutunabilen Kırlangıç Fırtınası dizisinde izlediğimiz Ekim Mert Daymaz, neredeyse bir senedir ekranlardan uzak… Bu uzun aradan bir yaz dizisiyle dönse ve gözlerimizi şenlendirse hiç hayır demeyiz. Bir de uzun soluklu olursa, değmeyin keyfimize!

6- Yiğit Kirazcı

Kendisini en son 8. Gün’de izledik. İzleri hala sıcak ama biz onu görmeye doyamayanlardan olduk. Daha renkli, daha neşeli bir dizi ile, kendisini gülen yüzü ile izlemeyi hayal ediyoruz. Yaz mevsimine çok yakışan bir oyuncu değil mi sizce de?

7-Ceyhun Mengiroğlu

En son Hazal Filiz Küçükköse ile başrollerini paylaştığı Rüya dizisinde izlediğimiz Ceyhun Mengiroğlu, ekranda göründüğü zaman gözlerin üzerinden ayrılmadığı oyunculardan. Sadece 10 bölüm süre diziden sonra kendisini daha yumuşak, daha rahat bir dizide izlemek keyifli olabilir. Yaz dizileri bunun için var!

8- Ekin Koç

Hazar Ergüçlü ile Hayat Sırları’nda partner olarak izlediğimiz Ekin Koç, ekrana çok yakışan isimlerden. Kendisini birçok farklı rolde izleyen izleyici bu defada bir ya dizisinde iflah olmaz bir aşık olarak izlese bizce memnun kalır. Yaz ekranında bir de Ekin Koç rüzgarı essin diyoruz!

9- Ali Burak Ceylan 

En son Kalp Atışı dizisinde izlediğimiz Ali Burak Ceylan, Kara Sevda’nın Tufan’ı olarak da çok sevilmişti. Bu yaz onu ekranlarda görmenin tam zamanı olduğunu söylüyor ve kendisini hem eğlenceli hem de duygusal sahnelerle bezeli bir yapımda izlemenin farklı olacağını düşünüyoruz.

10- Alper Saldıran

Kendisini en son Badem Şekeri film serisinde izlediğimiz, dizi olarak ise Aşk ve Gurur’da yer alan Alper Saldıran, tam yaz dizilerinin adamı. Köy dizisi de dersek heralde kafadaki soru işaretleri de silinmiş olur. Belki de kendisinin yeni dizisinin haberinin eli kulağındadır.

Peki senin tercihin kimden yana? Ankete buradan ya da hemen aşağıdan oy verebilirsin!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.