İzlemeden geçmemek lazım: Z Nation!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kimi zaman aklın sınırını zorlayan bir senaryo, kimi zaman gülmekten yere yatıran sahneler, çoğu zaman “Hadi canım!” dedirten karakterler… “Bir zombi salgını sırasında en fazla ne olabilir?” sorusunu soranlardansanız Z Nation sizin için keşfedilmemiş bir orta sınıf hazine, tabii hala izlemediyseniz…

“Zombiler break dance yapsa izlerim yeter ki zombi olsun!” diyenlerdenseniz mutlaka ki yolunuz Z Nation ile bir yerde kesişmiştir. Devam edip etmediğinizi bilemem ancak bu maceraya hiç girişmediyseniz önünüzde 57 bölüm ve dört sezon var, beşinci bölümün ise yolda olduğu (kimi haber kaynaklarına göre okeylendi, kimine göre hala muallakta) söyleniyor. Her biri 44 dakika olan bölümler arasında gidip gelirken epey heyecanlanacak ve eğleneceksiniz. Özellikle sezon finalleri çok çarpıcı olan Z Nation’da hiçbir karakterin yaşama garantisi yok. Hatta ilk bölümlerde “Bu adam başrol değil miydi ya?” diyeceğiniz durumlar olması çok olası…Elbette bu bir zombi dizisi olduğu için yolda çok karakter göreceksiniz, belki zombi bebekler bile yolunuza çıkar. Kim bilir? (hehe)

Z Nation’un karakterleri akılda kalıcı değil dersem büyük yalan olur. Keith Allan’ın canlandırdığı Murpyh bile tek başına diziye devam etme sebebi… Zira kendisinin üzerine giydiği “Kötü ve Eğlenceli Adam” sıfatı ona çok yakışıyor. Russell Hodgkinson’un canlandırdığı Doc, Nat Zang’ın canlandırdığı ve özellikler gamer izleyicisi kitlesinin sevdiği 10K ve Roberta Warren’a hayat veren Kellita Smith dizinin öne çıkan isimleri…  

Z Nation’u hiç izlemediyseniz önünüzde maraton yapmak için çok uygun bir dizi var. İzleyip bırakanlardansanız yeniden başlamanız fena bir fikir olmayabilir. Zira dizinin dördüncü sezonu özellikle Amerika’da çok sevildi. IMDb notunun 6.7 olduğuna bakmayın, sırf sezon finalleri ve post apokaliptik bir dünyaya kattığı eğlenceli ve aynı zamanda heyecan dolu bakış açısı için bile göz atmaya değer bir dizi… Şimdiden iyi seyirler!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.